Komunikat Ruchu Chorzów 27 listopada 2021

Klub Ruch Chorzów wystosował dzisiaj komunikat, w którym podziękował zarówno 7-tysięcznej publice za wczorajszy mecz z lubelskim Motorem, jak również za wsparcie kibiców podczas tegorocznych zmagań przy Cichej. Dodatkowo klub odniósł się do wczorajszej wymiany zdań pomiędzy Ruchem i Motorem, do której doszło w przerwie meczu.

 

Komunikat:

Wielkie podziękowania i wyrazy szacunku kierujemy do kibiców, którzy w piątkowe popołudnie przybyli na stadion przy Cichej, mimo fatalnej aury – chłodu i padającego na głowy śniegu. Ponad siedmiotysięczna frekwencja w takich warunkach pogodowych zasługuje na duże słowa uznania.

Meczem z Motorem zakończyliśmy tegoroczne zmagania na naszym stadionie. Dziękujemy Wam za cały ten rok. Zawsze mogliśmy liczyć na Waszą obecność, wsparcie i gorący doping, który nie raz poprowadził „Niebieskich” do ligowych zwycięstw. Jesteście z drużyną na dobre i złe, bez względu na okoliczności. Jesteście naszym powodem do dumy!

 

Jednocześnie nie możemy przejść obojętnie wobec incydentu, do jakiego doszło w przerwie piątkowego spotkania. Pragniemy jednoznacznie i z pełną stanowczością potępić zachowanie chuliganów zamieszanych w zajścia. Nie ma znaczenia czy są oni mieszkańcami Chorzowa, Lublina, czy innych miast – nie ma i nie będzie na to naszej zgody. Na Cichej NIE MA MIEJSCA na tego typu ekscesy.