Bilety na mecz Pogoń – Sandecja za darmo 10 kwietnia 2018

28 kwietnia w Szczecinie dojdzie do meczu pomiędzy Pogonią i Sandecją Nowy Sącz. Tydzień wcześniej klub z Pomorza będzie obchodzić okrągłą 70. rocznice powstania. Cel jaki założyli sobie włodarze to pełny stadion im. Floriana Krygiera. Jak informuje klub, podczas meczu Ultrasi Pogoni na trybunach mają zaprezentować jubileuszowe oprawy.

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 02.04.2018 | Fot. Patrowska

 

Komunikat klubu:

28 kwietnia (sobota) o godzinie 18.00 zagramy na Twardowskiego z Sandecją Nowy Sącz. Tydzień wcześniej nasz Klub obchodzić będzie okrągłą 70. rocznicę powstania. Naszym celem jest wypełnienie stadionu im. Floriana Krygiera kibicami Dumy Pomorza. Chcielibyśmy, aby w ten dzień uczcić wszystkich ludzi i wszystkie wydarzenia związane z Pogonią na przestrzeni dziesięcioleci. Wierzymy, że to będzie sportowe i kibicowskie święto w Szczecinie!

Co trzeba zrobić, by odebrać darmową wejściówkę? Wystarczy, że jesteś posiadaczem karty kibica Pogoni Szczecin, lub staniesz się nim do meczu z Sandecją.

Dystrybucja odbędzie się jedynie w punktach stacjonarnych w Szczecinie i regionie. Darmowych biletów nie będzie można nabyć w opcji online. Wejściówki możecie „nabijać” na kartę kibica od dziś. Dostępne będą także w trakcie niedzielnego pojedynku z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Dodatkowo każdy z karnetowiczów będzie mógł odebrać za darmo specjalne jubileuszowe wydanie magazynu meczowego „Z Twardowskiego!”. Numer będzie nieco inny niż wszystkie dotychczasowe. Będzie też kosztował 5 złotych.

W trakcie meczu zobaczyć będziecie mogli nie tylko widowisko sportowe, ale też jubileuszowe oprawy na trybunach. Zapraszamy! Codziennie będziemy też informować Was o tym, jak wielu Kibiców ma już swój bilet na mecz z Sandecją! Pogoń to Wy!

źródło: pogonszczecin.pl