Arkowcy z solidnym wsparciem 5 maja 2018

2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Finał Pucharu Polski. Podczas meczu Arkowcy mogli liczyć na solidne wsparcie wszystkich swoich zgód, poniżej umieszczamy liczby i relacje wszystkich obecnych.

 

Cracovia – 385 osób

Do Stolicy w 385 osób wyruszamy autokarami krótko przed godziną 9. Zgodnie z nowymi zasadami wyjazdowymi zakaz picia alkoholu w drodze do Warszawy był mocno przestrzegany i przyniósł odpowiednie skutki – tak od dziś będą wyglądać wszystkie nasze wyjazdy by godnie reprezentować barwy Cracovii na swoich jak i gościnnych wojażach. Pod stadionem w Warszawie meldujemy się koło 14 i po sprawnym rozdaniu wejściówek oraz koszulek, udajemy się na wyznaczone dla Nas sektory.

Zasiadamy na dolnej trybunie , wieszając Naszą sztandarową flagę : JUDE GANG oraz JG PDW, – mamy także kilka transparentów dla Braci przebywających w zakładach karnych oraz ogólny transparent „Pozdrowienia Do Więzienia” – kilkukrotnie przyłączamy się do głośnego dopingu Arkowców, którzy tego dnia swój „młyn” uformowali na górnej części stadionu. Zarówno po stronie Naszych przyjaciół z Gdyni jak i Legionistów duża ilość różnorodnej pirotechniki oraz opraw – co oczywiście odbija się medialnym echem. Sportowo, niestety Arka tego dnia przegrywa i to kibicom Legii przyszło świętować zdobycie PP. Po meczu sprawnie udało nam się całym składem udać do autokarów i ruszyć w drogę powrotną.

W Warszawie zaprezentowaliśmy się dobrze i oby każdy Nasz wyjazd w przyszłym sezonie wyglądał równie dobrze lub jeszcze lepiej! Że potencjał mamy ogromny – widzi każdy i wszystko idzie ku dobremu , pomimo przeciwności losu, który nie jest nam przychylny jak i odpowiednich instytucji, które próbują ogłosić światu Nasz upadek, nic bardziej mylnego, My się nigdy nie poddamy! Cracovia to zwarta i silna rodzina, która nie raz po upadkach podnosiła się i wracała silniejsza! Pamiętajmy że tą rodzinę tworzymy wszyscy razem i to my nadajemy jej siłę i charakter. Podziękowania dla wszystkich obecnych i do zobaczenia na wyjazdowym szlaku… Pozdrowienia dla wszystkich Naszych Braci przebywających w zakładach karnych. ZJEDNOCZONA KIBOLSKA CRACOVIA

 

Opravcy: W środę 02.05 przyszło nam wyruszyć do Warszawy, na finał PP, w którym to Arka zmierzyła się z Legią. Patrząc na dość krótki termin zapisów przebiegły one bardzo sprawnie i ostatecznie stawiamy się w stolicy w ok. 400 głów. Mając na celu upiększenie Wam tego widowiska wystawiamy ok. 25 osobowy skład, czyli najliczniej wspomagającą grupę Ultras. Pomimo boiskowej porażki atmosfera na trybunach była wyśmienita! ARKA PASY PO WSZE CZASY!

 

Polonia Bytom – ok. 380

 

Zagłębie Lubin – 204 osoby

Na wczorajszym finałowym meczu PP Arka Gdynia – Legia Warszawa wspieramy ziomków w 204 osoby. Do Warszawy podróżowaliśmy autokarami i furami. Kilku zakazowiczów od Nas nie wchodzi na mecz. Mamy ze sobą jedną flagą. Gdynian licznie wspierają wszystkie zgody, między innymi kibice Bytomskiej Polonii. ZAGŁĘBIE!

 

Lech Poznań – ok. 200

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ok. 80 osób

 

Górnik Wałbrzych – 45 osób

 

Gwardia Koszalin – 40 osób

W finale pucharu Polski w Warszawie wspieramy Arkę Gdynia w 40 osób. Podróż do Gdyni autami bez eskorty. Następnie razem z fanami Arki podróżujemy jednym z pociągów specjalnych do stolicy. Meldujemy się już na 5 godzin przed meczem spędzając czas na pogawędkach przy grillu i piwku. Sam mecz szkoda,ze przegrany, ale nie przeszkodziło nam to tego dnia dopingować Arkowców od pierwszej do ostatniej minuty. Droga powrotna mimo przegranej w wesołej i przyjacielskiej atmosferze. Podziękowania dla Arki za wszystko! Gwardia&Arka!