Narew Ostrołęka – Boruta Kuczbork 15.06.2019

Podczas ostatniego spotkania w sezonie 2018/2019 fani Narwi Ostrołęka zaprezentowali dwie oprawy, do których odpalili pirotechnikę. Pierwsza prezentacja składała się z dwuczęściowego transparentu: „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz, jak wzniecić blask, który dawno zgasł”, sektorówki przedstawiającą ultrasa oraz klisze fotograficzną, na której zamieszczone zostały skróty nazw wszystkich grup ultras działających na Narwi od początku istnienia ruchu kibicowskiego. Całość dopełniła spora ilość wszelakiej pirotechniki. Drugą oprawą było flagowisko w asyście ogni wrocławskich i serpentyn. Po meczu gospodarze świętowali awans do okręgówki.

 

Duma Kurpi:

Dzień 15 czerwca 2019 roku miał być dla nas i dla naszego klubu dniem wyjątkowym, i taki był. Już od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się do tego meczu, przez tydzień poprzedzający dzień meczu zbieramy się niemal codziennie by przygotować oprawę na te wydarzenie. W sobotnie popołudnie na zbiórce melduje się około 60 najwierniejszych fanów Narwi w tym 8 osób z Hutnika Warszawa. Na stadionie dołącza jeszcze kilka osób i 70 osobowym młynie dopingujemy naszych piłkarzy.

Pod koniec pierwszej połowy prezentujemy sektorówkę, na której widnieje ultras oraz klisza, na której są skróty nazw wszystkich grup ultras działających na Narwi od początku istnienia ruchu kibicowskiego, oraz transparenty z hasłem „JAK PRZEŻYĆ WSZYSTKO JESZCZE RAZ, JAK WZNIECIĆ BLASK, KTÓRY DAWNO ZGASŁ”, do tego odpalamy ognie i strobo, którym towarzyszą flagi na kiju, prezentacje kończymy odpaleniem kilkunastu rac i świec dymnych w naszych barwach.

[art5]

W drugiej połowie prezentujemy jeszcze jedną oprawę, na którą składają się serpentyny i flagowisko w asyście ogni.

Nasi piłkarze wygrywają spotkanie 4-1 i dzięki temu awansujemy do ligi okręgowej. Po końcowym gwizdku wybiegamy na murawę, by świętować razem z piłkarzami i zarządem i zdobyć kilka koszulek.

W imieniu najwierniejszych fanatyków Narwi chcielibyśmy podziękować piłkarzom, całemu sztabowi trenerskiemu oraz zarządowi za tak dobre występy Narwi w rundzie wiosennej, gdzie Narew wygrała 11 spotkań, 1 przegrała i 1 zremisowała. NAREW NIGDY NIE ZGINIE !!!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments