LIVE: Na Stadionach 22-24.10.2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Lech Poznań – Wisła Płock 22.10.2021

Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze 23.10.2021

Na mecz do Gdańska wybrało się 60 Stomilowców.

Relacja Górnika Zabrze:

714 osób w tym 5 kibiców Wisłoki Dębica.

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 23.10.2021

Zagłębie Lubin – Cracovia 24.10.2021

Raków Częstochowa – Termalica Bruk-Net Nieciecza 23.10.2021

I LIGA:

Chrobry Głogów – Miedź Legnica 22.10.2021

Kibice Miedzianki pojawili się w Głogowie w nadkomplecie. Policja nie robi problemu z wejściem, lecz klub z Głogowa nie chce wpuścić całej grupy wyjazdowej na sektor.

Górnik Polkowice – Korona Kielce 23.10.2021

Relacja Górnika Polkowice:

Dziękujemy, że byliście z nami!!! Na wczorajszym meczu frekwencja dopisała, a Górnik zremisował z Koroną. Bawiliśmy się świetnie i do puchy wpadło około 500 zł, które spożytkujemy na rozwój naszej ekipy. Na następny mecz mile widziane byłoby zaopatrzenie się w barwy. Następny mecz z widzewem.

Relacja Korony Kielce:

W dalekich Polkowicach Koronę wspierało 55 fanatyków.

Arka Gdynia – Resovia Rzeszów 23.10.2021

Odra Opole – GKS Jastrzębie 24.10.2021

Relacja GKS-u Jastrzębie:

W 166 osób na sektorze oraz 10 zakazowiczów pod stadionem w Opolu oglądało dziś dobrze wszystkim znaną i lubianą GieKSe walczącą, z 0:2 w 6 minucie do remisu 2:2 to dobry prognostyk przed zbliżającym się derbami z Katowicami oraz wyjazdem do Tychów. Dziś w Opolu wspiera nas około 50 osobowa grupa naszych braci z Gliwic za co wielkie dzięki!

Widzew Łódź – ŁKS Łódź 24.10.2021

II LIGA:

Znicz Pruszków – Ruch Chorzów 23.10.2021

Chacharski Janów:

W dniu dzisiejszym wyruszamy w Polskę za naszą drużyną do „stolicy” mafii. Droga mija szybko i około 13 meldujemy się pod stadionem. Krótkie negocjacje z działaczami znicza i ostatecznie nie wchodzimy na stadion. Tylko jedno pytanie się nasuwa, po ch#j wy drugiej lidze gracie jak wy GOŚCI nie wpuszczacie. Dopingujemy Niebieskich przez pierwszą połowę i zawijamy się w drogę powrotną. Chacharski Janów on tour !! Pozdrowienia dla kibola CSKA, który jest z nami na kolejnym wyjeździe!

Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce 23.10.2021

Relacja Stali Rzeszów:

Przez całe spotkanie bardzo dobry doping z naszego sektora, na boisku 3-0 i powiększamy przewagę nad rywalami w tabeli.

Olimpia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23.10.2021

Relacja Pogoni Grodzisk Mazowiecki:

(…) Dzień wcześniej Pogoń rozgrywa mecz wyjazdowy w Elblągu, nie pojawiamy się tam oficjalnie jako grupa ale na meczu obecni ludzie z Grodziska – Olimpia dzięki.

Sokół Ostróda – Motor Lublin 23.10.2021

Relacja Motoru Lublin:

W Ostródzie obecnych 90 Motorowców i 1 fanatyk Śląska Wrocław. MOTOR ON TOUR!

KKS Kalisz – Lech II Poznań 23.10.2021

Relacja KKS-u Kalisz:

W związku z kilkoma nieprzychylnymi działaniami zarządu (m.in. brak marketingu oraz podnoszenie cen biletów w momencie, gdy frekwencja z meczu na mecz się tylko pogarsza) decydujemy się pokazać naszą dezaprobatę wobec ich decyzji. Z pierwszym gwizdkiem wieszamy transparent „SZANUJ KIBICA SWEGO!”. Na sektor wchodzimy dopiero w 15 minucie i ruszamy z dopingiem. W drugiej połowie na płocie wieszamy flagi. Piłkarze niestety tylko remisują.

III LIGA:

Siarka Tarnobrzeg – Chełmianka Chełm 23.10.2021

Relacja Chełmianki Chełm:
Do Tarnobrzega podróżujemy dwoma autokarami i autami i docieramy pod koniec pierwszej połowy. Na sektorze gości jesteśmy obecni w 98 osób, w tym 37 osobowa delegacja naszych braci z Łęcznej z faną. Wieszamy 6 flag („FC Krasnystaw”, „KUBEŁ”, „BRATERSTWO”, „GÓRNICY”, Niedźwiadek oraz „Stara Chełmiana”) i transparent PDW. Przez całą drugą połowę lecimy z dobrym dopingiem w asyście bębna, co daje efekt na murawie, gdyż nasi piłkarze notują jednobramkowe zwycięstwo z liderem ligowej tabeli. Po meczu dziękujemy piłkarzom za punkty na trudnym terenie i zawijamy w drogę powrotną. Podróż w obie strony ze sporym balastem, podziękowania należą się naszym braciom z Łęcznej, którzy po raz kolejny zajebiście nas wspierają! CHEŁMIANKA&GÓRNIK!!!!

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Stalowa Wola 23.10.2021

Relacja KSZO:

W dniu wczorajszym rozgrywamy mecz przy Świętokrzyskiej 11 ze Stalą Stalowa Wola. U nas w młynie około 120 osób. Z nami tego dnia Powiślanka Lipsko (22 os.) oraz Wisła Sandomierz (17 os.) DZIĘKI ZA WSPARCIE. Prowadzimy doping cały mecz z krótkimi przerwami. Oczywiście nie obyło się bez bluzgów. Wywieszamy flagę ŚWIĘTOKRZYSKA DUMA oraz okolicznościowe płótno MIREK WRACAJ DO ZDROWIA dla naszego brata z sektora F1. Do następnego 😉

Relacja Stalówki:

Do Ostrowca ruszamy autokarami i autami w ok. 120 osób w tym delegacja 3 Kibiców Jastrzębia-dzięki za obecność. Nie wszyscy wchodzą na stadion. Wieszamy jedną flagę i prowadzimy dobry doping. Po wygranej w dobrych nastrojach wracamy do Stalowej Woli.

Unia Tarnów – Korona Rzeszów 23.10.2021

Polonia Środa Wielkopolska – Olimpia Grudziądz 23.10.2021

Relacja Olimpii Grudziądz:

W sobotnie popołudnie meldujemy się na sektorze gości w 28 osób. Wywieszamy jedną flagę i lecimy z dobrym jak na tę liczbę dopingiem. Piłkarze remisują 0:0 po dobrym meczu. Podróż w obie strony bez obstawy.

Radunia Stężyca – Hutnik Kraków 24.10.2021

Relacja Hutnika Kraków:

Na ponad 600-kilometrowym wyjeździe do Stężycy zameldowało się 4 fanatyków Hutnika.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – AZS Podlasie 24.10.2021

Relacja AZS-u Podlasie:
Pod stadion docieramy w 15 osób pod koniec pierwszej połowy. Zostajemy poinformowani, że zgodnie z życzeniem organizatora meczu nie zostaniemy wpuszczeni na trybuny, wobec czego drugą połowę spotkania oglądamy zza ogrodzenia. W drodze powrotnej z balastem.

NIŻSZE LGI:

ROW Rybnik – Góral Żywiec 23.10.2021

Relacja Górala Żywiec:

Za nami ciekawy wyjazd do Rybnika oraz pierwsze przełamanie naszych zawodników w czwartoligowych zmaganiach. W tym dniu mogliśmy liczyć na solidne wsparcie naszych przyjaciół z Polonii Bytom oraz MŠK Žiliny – dzięki! Podziękowania i słowa uznania należą się również dla ROW Rybnik za bezproblemowe i sprawne wpuszczanie na sektor oraz podejście do organizacji meczu. Tak to właśnie powinno wyglądać.

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Stella Luboń 23.10.2021

Relacja Dyskobolii:

Na tym meczu zbieramy się w ok. 60 osób. Cały mecz prowadzimy doping, w drugiej połowie odpalamy piro. Teraz czekają nas dwa mecze na wyjeździe, więcej info niebawem.

MKS Szczawno-Zdrój – Górnik Wałbrzych 23.10.2021

Relacja Górnika Wałbrzych:

W Szczawnie wspieramy piłkarzy dopingiem w ponad sto osób. Na płocie już tradycyjnie wisi nasza sztandarowa flaga KSGW. Po meczu pełnym emocji udaje się wywieźć 1 pkt.

A już za tydzień jeden z dwóch ostatnich meczów przy Ratuszowej. Mobilizujemy się na dzielnicach i FC. Piłkarze ostatnio zaliczyli spadek formy, więc głośnym dopingiem pomóżmy im wrócić na właściwe tory.

Górnik nigdy nie zginie!

GKP Targówek – Jedność Warszawa 23.10.2021

ŁKS Łomża – Czarni Czarna Białostocka 23.10.2021

Kibice Jagiellonii Białystok zjawili się w Łomży na sektorze gospodarzy, na którym zazwyczaj kibice ŁKS-u dopingowali swój zespół. Ponadto zaprezentowali transparent o treści: „Łomża 100% Jaga!”

Borowiak Czersk – Pogoń Lębork 23.10.2021

Relacja Pogoni Lębork:

Nas ok. 100, z czego połowa to Zawisza. W pierwszą stronę jedziemy bez psów, powrót już z pełną dyskoteką. Dzięki bracia za zajebiste wsparcie.

Zorza Ochla – Dozamet Nowa Sól 23.10.2021

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Na ten niedaleki wyjazd wybieramy się w 32 osoby (w tym 2 panny). Nie wchodzimy na stadion, ponieważ dobry widok mieliśmy, stojąc na parkingu za bramką. Co jakiś czas prowadzimy doping, który był dobrze słyszalny. Kilka słów o gospodarzach. Utworzyli młyn, mieli jedną flagę i dopingowali praktycznie cały mecz. Odpalają też jakieś piro i rzucili serpentyny.
DOZAMET TO MY!!

Tarnovia Tarnów – KS Wierchy Rabka Zdrój 23.10.2021

Relacja Tarnovii Tarnów:

W przedostatnim meczu rundy jesiennej, przy Bandrowskiego 9 przyszło nam zmierzyć się z sąsiadującymi w tabeli Wierchami. Piłkarze po dobrym, zaciętym spotkaniu i obronie rzutu karnego przez naszego bramkarza wygrywają 2:0 i awansują na 6 lokatę w tabeli. Tego dnia wystawiamy ok. 65 osobowy młyn, prowadząc doping z przerwami, wywieszając przy tym 3 flagi: Ś.P. Motor, Młodzi Gniewni, Bokser. Na ogrodzeniu lądują również dwa transparenty „PDW” skierowane do naszych kolegów za kratami. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i kolejne domowe zwycięstwo – oby tak dalej! WALCZYĆ TRENOWAĆ TARNOVIA MUSI PANOWAĆ!

Polonia Marcinki Kępno – Górnik Konin 23.10.2021

Relacja Włocłavii Włocławek:

W sobotę w 16 osób wspieramy ziomali z Górnika Konin na wyjeździe do Kępna!! WKP & KSG

Gwardia Koszalin – Jeziorak Załom 23.10.2021

Relacja Gwardii Koszalin:

W sektorze około 30 osób z transparentem PDW.

Limanovia Limanowa – Glinik Gorlice 24.10.2021

Relacja Glinika Gorlice:
w Limanowej meldujemy się w 41 osób z flagą w tym delegacje Podhala oraz Kolejarza (dzięki!) Cała trasa z obstawą. Na powrocie pod stadionem na górnym parkingu pojawiają się fury brzeska i ładują w nas kamieniami po czym się ulatniają.

Płomień Dębe Wielkie – Mazovia Mińsk Mazzowiecki 24.10.2021

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

Na Rudzie jesteśmy obecni w 120 osób. Razem z nami Pogoń Siedlce (15), Pogoń Grodzisk (11), MKS Podlasie (6) i HHC (4). Dzięki bracia za wsparcie! W obie strony podróżujemy pociągiem. Od początku wyjazdu do samego końca towarzyszy nam duża ilość psów. Na sektorze gości stawiamy się już na pół godziny przed meczem. Od pierwszej minuty spotkania ruszamy z głośnym dopingiem w asyście bębna. W drugiej połowie prezentujemy oprawę: transparent „Let There Be Light” i ponad 60 odpalonych rac. Po końcowym gwizdku jesteśmy przetrzymywani na sektorze i spisywani. Dzięki wszystkim obecnym tego dnia! Najwierniejsi Fanatycy MKS!

Zawisza Rożnów – Grybovia Grybów 23.10.2021

Relacja Grybovii Grybów:

W sobotę wybieramy się do Rożnowa w około 40 osób. Przez większość meczu prowadzimy doping oraz odpalamy piro. Panuje wśród nas fajna atmosfera a mecz wygrywamy 2:0 co daje nam jeszcze więcej radości. Na powrocie wybieramy się do stróż na spacer ale nikogo nie spotykamy i zawijamy do Grybowa.

HOKEJ:

Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 24.10.2021

Relacja Unii Oświęcim:

Podczas niedzielnego spotkania, na młynie pojawia się jakieś 50 osób, w tym 4 z Ruchu i 2 z Hejnału – dzięki! Dopingujemy tylko ostatnie 15 minut meczu. W ten dzień po dwóch stronach lodowiska pojawia się transparent o wyjeździe do Sanoka. Już jutro szersze info!

W najbliższy czwartek czeka nas mecz z serii Świętej Wojny. Nasi hokeiści zagrają przeciwko tyskim zawodnikom, a my już dziś zapraszamy na ten mecz!