LIVE: Na Stadionach 20-22.11.2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Górnik Zabrze – Piast Gliwice 20.11.2020

Lech Poznań – Raków Częstochowa 22.11.2020

Relacja Rakowa Częstochowa:
Dzisiaj pod stadion w Poznaniu dotarło 32 fanatyków Rakowa. Piłka nożna dla kibiców!

NIŻSZE LIGI:

Calisia Kalisz Pomorski – Olimp Złocieniec 21.11.2020

Relacja Olimpu Złocieniec:
Na ostatni wyjazd tej rundy udajemy się w 15 osób do Kalisza. Na mecz docieramy w około 15 minucie meczu przez co nie widzieliśmy bramki dla Olimpu. Doping prowadzimy dość dobry do samego Końca. Dziś niestety przegrywamy 2-1 ostatni mecz rundy, lecz nie ma coś się krzywić na tą porażkę bo od dobrych lat Olimp po rundzie jesiennej nie był tak wysoko w tabeli. Trzeba pamiętać że wiosnę zawsze mamy lepszą i walka o awans do 4 ligi jest realna. Podziękowania dla piłkarzy za prowiant który podrzucili nam w przerwie meczu. Wielkie uznanie także dla prezesa Calisii mimo różnych barw które nasz dzielą, żeby każdy miał takie podejście do kibiców gości w Polsce wyglądało by to wspaniale! Podsumując nas, to zaliczamy WSZYSTKIE WYJAZDY! w tej rundzie które były z pandemią czy bez, młodym składem! Na rundę wiosenną miejmy nadzieję że otworzą nam wreszcie stadiony i zasiądziemy już na normalnych trybunach aby dopingować OLIMP!!!