LIVE: Na Stadionach 15-17.03.2019 15 marca 2019

Do tej pory wybieraliśmy ciekawsze spotkania, z których później prowadziliśmy relacje LIVE. „NA STADIONACH” to nowy cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Przypominamy również o możliwości komentowania live tego podsumowania, komentarze znajdują się na samym dole newsa.


EKSTRAKLASA:

 

Wisła Płock – Pogoń Szczecin 15.03.2019

 

Lech Poznań – Górnik Zabrze 15.03.2019
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 16.03.2019
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław 16.03.2019
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia 17.03.2019
Wisła Kraków – Cracovia 17.03.2019

I LIGA:

 

GKS Tychy – Stal Mielec 15.03.2019

 

GKS Jastrzębie – GKS Katowice 16.03.2019

 

ŁKS Łódź – Warta Poznań 16.03.2019

 

Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki 16.03.2019

 

Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów 16.03.2019

 

Sandecja Nowy Sącz – Garbarnia Kraków 16.03.2019


II LIGA:

Resovia Rzeszów – Widzew Łódź 16.03.2019

PEŁNA FOTORELACJA LIVE: Resovia Rzeszów – Widzew Łódź 16.03.2019

 

ROW Rybnik – Błękitni Stargard 16.03.2019

 

Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów 17.03.2019

 

Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów 16.03.2019

 

Górnik Łęczna – Elana Toruń 17.03.2019:


III LIGA:

 

Bałtyk Gdynia – Gwardia Koszalin 16.03.2019

 

Hutnik Kraków – AZS Biała Podlaska 16.03.2019

 

Mazur Ełk – Pelikan Łowicz 16.03.2019

 

Motor Lublin – Avia Świdnik 16.03.2019

 

Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz 16.03.2019

 

Victoria Sulejówek – Polonia Warszawa 16.03.2019

KP Starogard Gdański – KKS Kalisz 16.03.2019

 

Mieszko Gniezno – Lech II Poznań 16.03.2019

 

ŁKS Łomża – Znicz Biała Piska 16.03.2019

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Ostróda 17.03.2019


NIŻSZE LIGI:

 

Zawisza Bydgoszcz – Promień Kowalewo Pomorskie 16.03.2019

 

Okocimski Brzesko – Tarnovia Tarnów 16.03.2019

 

Pogoń Lębork – Lechia II Gdańsk 16.03.2019

 

Polonia Bytom – Sarmacja Będzin 16.03.2019

 

Beskid Andrychów – Słomniczanka Słomniki 16.03.2019

 

Omega Kleszczów – RKS Radomsko 16.03.2019

 

Wisłoka Dębica – Sokół Nisko 17.03.2019

Góral Żywiec – Soła Rajcza 16.03.2019

 

Naprzód Jędrzejów – Unia Sędziszów 17.03.2019

 

Unia Gniewkowo – Włocłavia Włocławek 16.03.2019

 

Hetman Białystok – Sparta Augustów 17.03.2019

 

Schnug Chociule – Promień Żary 17.03.2019

 

Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 17.03.2019

 

Energetyk Gryfino – Stal Lipiany 17.03.2019