LIVE: Na Stadionach 11-14.02.2022 11 lutego 2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław 11.02.2022

 

Relacja Śląska Wrocław:

Około 400 kibiców Śląska i Motoru wspierało Śląsk Wrocław w Łęcznej. Dziękujemy Braciom za wsparcie!

 

Wisła Kraków – Stal Mielec 12.02.2022

 

Relacja Sandecji Nowy Sącz:
Wczoraj w Krakowie na meczu Stali Mielec jesteśmy obecni w 170 osób! Mielec & Jasło & Nowy Sącz 

 

Lech Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12.02.2022

 

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin 13.02.2022

Relacja Zagłębia Lubin:

Na zakazie w Szczecinie zameldowaliśmy się w 171 głów z flagą „Na Wyprawie”. W tej liczbie 24 kibiców Polonii Bytom oraz 2 Odry Opole, którym dziękujemy za wsparcie. Dziękujemy również kibicom Pogoni za możliwość obejrzenia meczu. Piłka nożna dla kibiców! Liga ruszyła na dobre, pamiętajcie, że widzimy się już w piątek na domowym meczu z Wisłą Płock.

 

Legia Warszawa – Warta Poznań 13.02.2022

 

Harcerzyki (Czuwaj Przemyśl):
W weekend jesteśmy obecni w 21 osób na turnieju „Legia Cup 2022” organizowanym przez kibiców Mistrza Polski. Z dorobkiem 6 zwycięstw i jednego remisu wygrywamy zawody. Po wszystkim udajemy się na Łazienkowską gdzie rozgrywany był mecz z Wartą Poznań. Dziękujemy za zaproszenie i gościnę. Był będzie jest CZUWAJ KKS! 

 

Relacja Warty Poznań:

W pierwszym sezonie po powrocie do ekstraklasy nie było nam dane niestety zagościć w sektorze gości a jedynie pod stadionem. Tym razem nie było przeszkód i na ponad godzinę przed rozpoczęciem meczu jesteśmy w klatce. Miłą niespodziankę zrobili nam zawodnicy wygrywając 1:0. Śmiało można rzec, że bardzo zaskoczyli nas swoją grą i zwycięstwem w Warszawie! Po końcowym gwizdku dziękujemy im za walkę, zdobyte punkty i wracamy do Poznania. AVE WARTA 

 

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 14.02.2022


HOKEJ:

 

GKS Katowice – Unia Oświęcim 15.02.2022

Relacja GieKSa z Gisza:
Wczoraj na hokeju około 100 osób z Giszowca. Razem z GieKSa z Jaworzna , przystąpiliśmy do „rywalizacji dzielnic oraz fan clubów” która odbywa się w tym sezonie w Satelicie. Oba nasze rejony nie są zbyt powiązane z ultraską, wręcz specjalizujemy się w innej dziedzinie kibicowskiego życia, co postanowiliśmy zaprezentować w naszych choreografiach. Prezentujemy dwie oprawy nawiązujące do osiedlowych bojówek (GzG Hooligans oraz Crazy Boys), które zwieńczyliśmy trzecią, wspólną prezentacją „BRAT ZA BRATA PERSONA NON GRATA”, co najlepiej oddaje naszą długoletnią przyjaźń. Poza tym uczciliśmy przed meczem minutą ciszy śp. Lichego, oraz zorganizowaliśmy zbiórkę z przemarszem gdzie nie brakowało pirotechniki.
TEGO DNIA NA HALI RZĄDZILI CHULIGANI! 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH