Międzynarodowy Turniej Kibiców z okazji 75-lecia Stali Rzeszów im. Śp. Bronka

6 lipca odbył się Międzynarodowy Turniej Kibiców z okazji 75 lecia Stali Rzeszów im. Śp. Bronka, w którym udział wzięło 32 drużyny. Oprócz gospodarzy obecni również byli: Karpaty Krosno, Stal Stalowa Wola, Elana Toruń, Łada Biłgoraj, Polonia Przemyśl, Widzew Łódź i VSS Koszyce. Więcej w obszernych relacjach samych zainteresowanych.

 

Relacja Stali Rzeszów:
W sobotę 6 lipca na stadionie STALI przy Hetmańskiej 69 odbył się Międzynarodowy Turniej Kibiców z okazji 75 lecia Stali Rzeszów im. Śp. Bronka. W turnieju wzięło udział 32 drużyny, które zostały podzielone na 8 grup. Z naszych osiedli, FC i grup kibicowskich łącznie 25 drużyn oraz zaprzyjaźnione ekipy Karpaty Krosno (50 osób), Stal Stalowa Wola (70 osób), Elana Toruń (12 osób), Łada Biłgoraj (29 osób), Polonia Przemyśl (25 osób), Widzew Łódź (50 osób) i VSS Koszyce (16 osób). Warto zaznaczyć, że na turnieju przewinęła się spora liczba fanatyków Stali Rzeszów, których liczba do określenia jest ciężka. Na całym obiekcie zostaje wywieszona spora liczba flag naszych oraz Przyjaciół, którzy byli obecni tego dnia. Wywieszamy również transparent dla chłopaków przebywających na ZK „Ełek, Songo, Makaron PDW”.

[art5]

Rozgrywki piłkarskie przebiegały w znakomitej atmosferze i nie obyło się bez emocji. Każda drużyna dostała koszulki wydane specjalnie na tą okazję. Dodatkowo dla spragnionych nie brakowało różnego rodzaju napojów wyskokowych czy cateringu. Po zakończeniu rozgrywek grupowych wszyscy schodzimy się w jednym miejscu i robimy wspólne zdjęcie odpalając do tego sporo pirotechniki – race, stroboskopy, świece dymne. Po chwili przerwy wznawiamy rozgrywki i kontynuujemy zmagania piłkarskie. Ostatecznie najlepszą drużną okazały się Północne rewiry, drugie miejsce zajął Budziwój, zaś podium zamknęła drużyna z Rejtana.

[art5]

Po turnieju ruszamy wspólnie na galę boksu „Knockout Boxing Night 7”, gdzie w walce wieczoru reprezentujący barwy Stali Rzeszów Łukasz Różański w czwartej rundzie przez nokaut pokonuje Izu Ugonoha. Po gali integracja przenosi się do lokali i trwa w najlepsze!

Warto również dodać, że na turnieju była prowadzona zbiórka pieniędzy na chorego Mateusza, na której udało się zebrać ponad 1500 zł. Cała kwota zostanie przekazana mamie młodego Wojownika. Wracaj do zdrowia!

KAŻDY TO POWIE STAL RZESZÓW RZĄDZI W RZESZOWIE!
MÓWISZ RZESZÓW – KRZYCZYSZ STAL! 

 

Biało-Niebieska Baranówka:
W sobotę 6 lipca na stadionie STALI przy Hetmańskiej 69 odbył się Międzynarodowy Turniej Kibiców z okazji 75 lecia Stali Rzeszów im. Śp. Bronka !!!

W Turnieju wzięło udział 32 drużyny w tym drużyna BIAŁO-NIEBIESKIEJ BARANÓWKI !!! Niestety zmagania piłkarskie kończymy na fazie grupowej. Jednakże w dobrych humorach (nie ważne są wyniki lecz dobra zabawa) śledzimy poczynania grających dalej w Turnieju drużyn.

[art5]

Po zakończeniu rozgrywek grupowych wszyscy obecni kibice zeszli się w jednym miejscu i zrobili wspólne zdjęcie odpalając do tego sporo pirotechniki – race, stroboskopy oraz świece dymne. Nie zabrakło także sporej grupy kibiców BIAŁO-NIEBIESKIEJ BARANÓWKI, którzy do zdjęcia stanęli z okazjonalnym transparentem !!!

Na Turnieju obecne zaprzyjaźnione Stali ekipy: Karpaty Krosno (50 osób), Stal Stalowa Wola (70 osób), Elana Toruń (12 osób), Łada Biłgoraj (29 osób), Polonia Przemyśl (25 osób), Widzew Łódź (50 osób) i VSS Koszyce (16 osób) !!

[art5]

Warto również dodać, że na Turnieju była prowadzona zbiórka pieniędzy na chorego Mateusza, na której udało się zebrać ponad 1500 zł. Cała kwota zostanie przekazana Mamie młodego Wojownika. Wracaj do zdrowia !!

BARANÓWKA TYLKO STAL !!!
KAŻDY TO POWIE STAL RZESZÓW RZĄDZI W RZESZOWIE !!! 

 

Stal Rzeszów Północ:
Północne Rewiry Wygrywają turniej z okazji 75-lecia Stali Rzeszów im. Ś.P Bronka!!!

Nasi Kibice okazali się najlepszą drużyną tego turnieju. Ekipa połączonych sił TKO&NW , Fc J i kilku innych miejscowości nie dała szans rywalom i w finale pokonała Budziwój. Z naszych stron drużyny wystawily jeszcze Sokołów&Raniżów, Fc Ł, Pogwizdów&Lipie . Wspólna integracja trwała do późnych godzin nocnych w różnych częściach miasta i na naszych rejonach. 

 

Stal Stalowa Wola:
W sobotę w 70 osób z flagą jesteśmy obecni na turnieju z okazji 75- lecia Stali Rzeszów. Wygrywamy 3 mecze w grupie i w 1/8 bez straty bramki. W 1/4 odpadamy przegrywając 2:1 po rzutach karnych. Podczas turnieju oraz długo po jego zakończeniu wspólna integracja. Organizacja kozak. Dzięki za wszystko !!! United Stal !!!

[art5]

 

Widzewski Żabieniec:
W dniu wczorajszym 6.07.2019 odbył się Międzynarodowy Turniej Kibiców z okazji 75-lecia Stali Rzeszów im. Śp. Bronka. Wśród 32 drużyn zaproszonych była także drużyna Widzewa. W 40 osobowej delegacji Władców Łódzi obecnych było 4 naszych fanatyków. Po turnieju udajemy się na odbywającą się tego dnia na stadionie Stali Rzeszów galę bokserską w której w walce wieczoru wystąpił zawodnik Dumy Rzeszowa wygrywając swoje starcie przed czasem w 4 rundzie przez ko. W dobrych nastrojach udajemy się na miasto świętując do białego rana.

[art5]

Cały turniej jak i jego otoczka przebiegała w miłej i rodzinnej atmosferze. Dziękujemy za zaproszenie i gościnę. Do zobaczenia. KAŻDY TO POWIE STAL RZESZÓW RZĄDZI W RZESZOWIE!!!

 

Widzew Fc Końskie:

W sobotę w 5 osób z Końskich jesteśmy na turnieju Dumy Rzeszowa z okazji 75-lecia istnienia Stali. Integracji która trwała od początku turnieju do następnego dnia napewno nikt szybko nie zapomni. Ogromne podziękowania za zaproszenie i mega konkretną gościnę ! Mówisz Rzeszów, krzyczysz Stal !

[art5]

 

Sochaczew Bastionem Widzewa:

W sobotę byliśmy obecni na turnieju z okazji 75 lecia Stali Rzeszów im. Śp.Bronka. Po turnieju ruszamy na gale boksu „Knockout Boxing Night 7” gdzie w walce wieczoru reprezentujący barwy Stali Rzeszów Łukasz Różański wygrywa swoją walkę. Po gali dalsza część integracji przenosi się do lokalu i trwa w najlepsze! Jeszcze raz wielkie dzięki dla chłopaków ze Stali za super gościnę. Do następnego!!! MÓWISZ RZESZÓW – KRZYCZYSZ STAL!!! 

[art5]

 

Łada 1945 Biłgoraj:

15 czerwca byliśmy obecni w 20 osób na turnieju z okazji 110-lecia Polonii Przemyśl, a w sobotę gościmy 29-osobową załogą na kibicowskim turnieju fanów rzeszowskiej Stali. Podziękowania dla przyjaciół za zaproszenia i konkretną gościnę! 

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments