ŁKS rozkminiony na Chojnach

Jak informują sami zainteresowany, minionej nocy około 30-osobowa grupa kibiców ŁKS-u wybrała się na Chojny w celu przestrzelenia graffiti swojego lokalnego rywala. Na tą wizytę szybko zareagowali Widzewiacy, poniżej krótka relacja samych zainteresowanych.

 

Widzew Łódź Chojny:

W nocy grupa około 30 zatorowców próbując niszczyć nasze graffiti nie przepala ciśnienia i spierdalala jak zające we wszystkie strony świata, pod prąd i po chodniku niczym Robert Kubica.

 

Relacja Władcy Górnej (Widzew Łódź):

Wczorajszego wieczoru chuligani łksu w 3 dychy przyjeżdżają na Chojny przestrzelić kilka naszych prac i sprawdzić naszą przedświąteczną formę. Zachęceni ich groźnymi minami i okrzykami dołączamy do zabawy w podobnej liczbie, jednak ku naszemu zdziwieniu dziewczyny na nasz widok spierdalają we wszystkie strony zostawiajac przy okazji kolegów, którym nie udało się uciec do aut. Tak bardzo skupiliście się na pisaniu po murach o podejmowaniu rękawicy, że sami po raz kolejny zapomnieliście jej podjąć pajace. Do następnego obsrańce.

WIDZEW GÓRNA HOOLIGANS

 

Widzew Łódź Chojny:

Dzielnica Górna trzeba przyznać, że wasze kominy z H miały wczoraj niezły debiut na wyścigach. Najpierw Górna Hooligans a teraz nocni malarze.

 

guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PabloZSh
PabloZSh
1 miesiąc temu

Przecież tam nic nie widać. To co się teraz dzieje to wstyd. I wy się nazywacie chuliganami? Banda niedorozwiniętych internetowych chwalipięt szukających poklasku. Ale tak to jest jak się nic nie znaczy

Janek
Janek
1 miesiąc temu

Po pierwsze ŁKS byl w 18 osob a widzew w ok 50. Pojechali malolaty przestrzelic grafy. Wszyscy zawineli sie,kilku pieszo—nikt nie dostal. Widzew klepie farmazony jak zwykle. Po meczu ŁkS -ruch ok 70 widzewiaczkow ucieklo wlasnie na chojnach a kilku dostalo ciezkie KO. O tym jakos nie piszecie. Na marginesie—szczytem zenady bylo to jak Slask przyjechal pod stadion zydkow i ich wydzwanial .nikt z nich nie podjechal. Zenada. Widzewiaczki —dlaczego w Lodzi nie chcecie sie ustawic?wczoraj i przed wczoraj ŁKS was szukal na chojnach,starym miescie i was nie bylo—chowacie sie.

DoTales
DoTales
1 miesiąc temu

Wolałbyś pewnie nagrania w full HD z gopro. Wyjdź z domu. Widać jak się uciekają we wszystkie strony.

SpodZegara
SpodZegara
1 miesiąc temu

Czy oficjalna stronka widzewiaków nie ma innego filmu, tylko z ciemną nocą?

Tales
Tales
1 miesiąc temu

Ale co to niby jest za film co za żenada takie suchary wstawiać

Artykuł dotyczy ekip