LIVE PP: 1/16 finału 29-31.10.2019

Dzisiaj rozpoczęła się 1/16 finału rozgrywek o Puchar Polski. Wśród wylosowanych par nie zabrakło ciekawych spotkań pod względem kibicowskim. Zapraszamy do fotorelacji LIVE! Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT, ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

Resovia Rzeszów – Lech Poznań 29.10.2019

Relacja Resovii Rzeszów:

3200 widzów na stadionie przy Wyspiańskiego 22. Takiej frekwencji i tylu kibiców gości nasz stadion nie widział prawie 10 lat! Jeszcze raz wielki szacunek i wielkie dzięki dla wszystkich osób i firm oraz osiedlom i fan clubom, które dołożyły cegiełkę do tego byśmy mogli takie mecze rozgrywać właśnie przy W22!

[art5]

[art5]

Bytovia Bytów – Cracovia 29.10.2019

Relacja Bytovii Bytów:

Mecz z Cracovią miał być najciekawszym pojedynkiem tej rundy. Na mieście pojawiły się plakaty, banery a do sieci trafiła zapowiedź. Ultrasi przygotowali pokaz, który miał uatrakcyjnić to wydarzenie. Niestety piłkarskie święto popsuła ochrona, która pod dyktando milicji zabroniła wnieść oprawę i flagi. Konsekwencją tego działania był brak dopingu. Nasza aktywność ograniczyła się do paru pozdrowień gości i ich przyjaciół z pomorskich wsi. Na przekór milicji w drugiej połowie symbolicznie zawisła flaga „BYTOVIACY”, której z takim uporem nie chcieli wpuścić jednocześnie pozwalając gościom wywiesić swoje szmaty. Na naszej trybunie zebrało się blisko 150 osób. Razem z nami Czarni Słupsk w sile 33 oraz delegacje Lechii. Dziękujemy braciom za konkretne wsparcie.

Relacja Arki Gdynia:

Wczoraj w 150 osób w Bytowie wspieramy naszych przyjaciół z Cracovii podczas ich meczu w Pucharze Polski, który był rozgrywali z tamtejszą Bytovią. Pasy wygrały mecz 3:2, strzelając bramkę w ostatniej minucie dogrywki. ARKA&CRACOVIA!

Miedź Legnica – GKS Jastrzębie 29.10.2019

Relacja GKS-u Jastrzębie:

43 najwierniejszych fanów GKS-u Jastrzębie oglądało w Legnicy porażkę naszej drużyny 0:1. Bramkę straciliśmy w dogrywce… Szacunek dla wyjazdowiczów oraz dla dwóch ziomali z Piasta obecnych razem z nami.

[art5]

Radomiak Radom – GKS Tychy 30.10.2019

Chełmianka Chełm – Lechia Gdańsk 30.10.2019

Relacja Lechii Gdańsk:

Na środowy mecz Pucharu Polski z Chełmianką Chełm otrzymaliśmy 150 wejściówek, które rozeszły się po godzinie od rozpoczęcia otwrtej sprzedaży.

Mimo tego, do oddalonego o prawie 600km Chełma udaliśmy się w nadkomplecie. Lechię tego dnia wspierało 180 fanów (w tym 6 Braci ze Śląska). Jak okazało się na miejscu nasza nadprogramowa liczba nie stanowiła problemu dla miejscowych działaczy.

Większość Lechistów zasiadła w klatce, zaś część ulokowała sie za sektorem, skąd również mogli obejrzeć, jak nasza drużyna wywalcza awans do kolejnej rundy.

Ta zostanie rozegrana na początku grudnia, a rywala poznamy w przyszłym tygodniu.