LIVE: Na Stadionach 28.03 – 01.04.2024

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? NAPISZ DO NAS!


EKSTRAKLASA:

Raków Częstochowa – Ruch Chorzów 30.03.2024

 

Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź 30.03.2024

 

ŁKS Łódź:

 

Piast Gliwice – Śląsk Wrocław 30.03.2024

 

Śląsk Wrocław:

 

Pogoń Szczecin – Cracovia 30.03.2024

 

Stal Mielec – Lech Poznań 01.04.2023

Relacja Lecha Poznań:

Mimo fatalnej daty rozgrywania meczu ze Stalą Mielec – Kolejorz mógł liczyć na wsparcie 504 kibiców. Niestety, po raz kolejny mecz okazał się najsłabszym elementem wyjazdu. Mamy nadzieję, że żurek ufundowany przez Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz smakował wszystkim wyjazdowiczom.

 

Relacja KSZO Ostrowiec:

W dniu wczorajszym jesteśmy obecni w 97 osób na meczu Kolejorza w Mielcu. Mamy ze sobą jedną flagę. KSZO OSTROWIEC & LECH POZNAŃ

 

Widzew Łódź – Korona Kielce 01.04.2024

 

Relacja Korony Kielce:

Na poniedziałkowy wyjazd do Łodzi wybrało się 754 Koroniarzy w tym również 9 kibiców Naprzodu Jędrzejów, dzięki za wsparcie!

 

Górnik Zabrze – Legia Warszawa 01.04.2024

 

Warta Poznań – Zagłębie Lubin 02.04.2024

Relacja Zagłębie Lubin:

Ŵ Grodzisku na meczu z Warta melduje się 275 fanatyków. Mamy ze soba jedna flsge i trans pdw. Szacunek dla wszystkich obecnych!


I LIGA:

Miedź Legnica – Arka Gdynia 30.03.2024

Relacja Miedzi Legnica:

W Wielką Sobotę podczas meczu z Arką z Trybuny C dopingowało około 600 kibiców Miedzi. Był to kolejny pełny emocji mecz i jesteśmy przekonani, że nikt kto postanowił sobotnie popołudnie spędzić na stadionie im. Orła Białego nie żałuje!

 

Relacja Arki Gdynia:

W sobotę meldujemy się w Legnicy w 100 osób z nami 307 przyjaciół z Lubina oraz 15 z Poznania. Dzięki za wsparcie! ARKA & ZAGŁĘBIE! Piłkarze zrobili kolejny krok do naszego wspólnego celu jakim jest awans!

Relacja Zagłębia Lubin:

W Wielka Sobotę wspieramy braci z Arki w 307 osób, mamy ze sobą jedną flage i trans pdw. Szacunek dla wszystkich obecnych! Zagłębie&Areczka

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 30.03.2024

 

Znicz Pruszków – Polonia Warszawa 01.04.2024

 

Relacja Polonii Warszawa:

W Pruszkowie meldujemy się w 96 osób z flagą K6 on Tour. Szacunek dla obecnych!

v

 

Motor Lublin – GKS Tychy 01.04.2024

Relacja GKS-u Tychy:

W wielkanocny poniedziałek udajemy się w ponad czterystu kilometrową wyprawę do Lublina. W miarę szybka podróż i ekspresowe wejście sprawia, że na długo przed pierwszym gwizdkiem sędziego jesteśmy w komplecie na sektorze. Łącznie nas w stolicy Lubelszczyzny 144 osoby, w tym delegacje naszych ziomali, którym wielkie dzięki za wsparcie! Od początku meczu jedziemy z dobrym jak na tą liczbę dopingiem. Po pierwszej bezbarwnej połowie naszych piłkarzy przegrywamy 0-1. W drugiej odsłonie lepsza mobilizacja zarówno na boisku jak i na trybunie i z minuty na minutę lepszy nasz doping. Ten finalnie pomaga się przełamać i pada gol wyrównujący. Do końca meczu już nic się nie zmienia. Po meczu tradycyjne podziękowania i zawijamy do Tychów.

 

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 01.04.2024

 

Relacja GKS-u Katowice:

Wczoraj jesteśmy obecni w Sosnowcu w 809 osób w tym 18 Banik, 31 Górnik, 20 ROW i 8 JKS.

 

Wisła Płock – Stal Rzeszów 02.04.2024

Relacja Stali Rzeszów:

Na wtorkowym wyjeździe do Płocka obecnych jest nas 209 osób. W tej liczbie 49 kibiców Stalówki, 4 Elany oraz 1 fan Polonii – dziękujemy za wsparcie! Pod stadionem zostaje 4 chłopaków z zakazami. Przyjeżdżamy na styk, ale bardzo sprawne wejście na stadion pozwoliło prowadzić doping juz od pierwszych minut. Na płocie dwie nasze flagi i jedną Stalówki oraz transparent poświęcony Janowi Pawłowi 2 w kolejną rocznicę śmierci.

 

Lechia Gdańsk – Odra Opole 02.04.2024

 

Relacja Odry Opole:

Wyjazd do Gdańska wypadł nam w najgorszym możliwym terminie – we wtorek po świętach. Mimo to pojawimy się nad morzem w 41 osób. Wywieszamy transparent upamiętniający, naszego zmarłego w ostatnich dniach kolegę, Ś.P.Banana. Dawno na wyjeździe nie byliśmy tak mocno pozdrawiani jak robili to miejscowi. Czuliśmy się szczególnie doceniani repertuarem bialo-zielonego młyna:) Sami sporadycznie dopingujemy. Mecz okazał się istnym rollercoasterem emocji, niestety bez dobrego dla nas zakończenia. Powrót spokojny bez przygód. W Opolu meldujemy się nad ranem.


II LIGA:

Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz 28.03.2024

Relacja Stali Rzeszów:

W czwartkowy wieczór wybrało się nas autami 145 na ciekawy mecz w Stalowej Woli. Dojeżdżamy niestety mocno spóźnieni na drugą połowe, debiutuje nasza nowa flaga vlepka „Fanatyzm, wiara, nienawiść”. Podziękowania dla Stalowki za wszystko!

 

Relacja Łady Biłgoraj:

Na wieczornym czwartkowym spotkaniu Stalówki z Sączersami jesteśmy obecni w 22 osoby. Dziękujemy przyjaciołom za wszystko!

 

Relacja Sandecji Nowy Sącz:

W Stalowej Woli w czwartkowy wieczór jesteśmy obecni w 130 osób, dodatkowo wspierają nas przyjaciele z Krakowa (62), Mielca (60) i Jasła (34) co finalnie daje liczbę 286 – dziękujemy wszystkim ‼️ Na meczu trochę bluzgów z gospodarzami, dostaje się też radnym, którzy o dziwo zjawili się na meczu. W 80 minucie w miejsce flagi pojawiają się transy „koalicja nieudaczników – grabarze Sandecji” oraz „PDW Andrzej” Mecz przegrywamy 2-1, więc spadek do 3 ligi staje się coraz bardziej realny..

 

Relacja Cracovii:

W czwartek mocnym składem wspieramy Sandecje na ich wyjeździe do stalowej woli. Nas 62 osoby z flaga. Cracovia Hooligans JG.

 

Relacja Stali Mielec:

Na wyjazdowym meczu w Stalowej Woli wspieramy naszych braci z Sącza w sile 60 osób.

 

Relacja Czarnych Jasło:

Sączersów na tym wyjeździe wspomagamy w 34 os. Z dwoma flagami.

 

Wisła Puławy – Olimpia Elbląg 28.03.2024

 

Relacja Olimpii Elbląg:

W czwartek jesteśmy w Puławach w 11 osób. Z nami kilkunastu Legionistów. Podziękowania dla Wisły Puławy za wpuszczenie na swój sektor, wspólny doping i dla Legionistów z Woli za pomeczowe umacnianie zgody.

 

ŁKS II Łódź – Polonia Bytom 30.03.2024

Relacja Polonii Bytom:

W Wielką Sobotę jesteśmy obecni w Łodzi w 200 osób na meczu z ŁKS II Łódź. Na wyposażeniu mamy Banda Jednego Miasta, GADŻET PDW, MAURO PDW, KICHA PDW. Nasz doping niesie piłkarzy do zwycięstwa.

 

Stomil Olsztyn – Hutnik Kraków 30.03.2024

Relacja Hutnika Kraków:

Wielkanocny wyjazd do Olsztyn zalicza 30 fanatyków Hutnika. Podziękowania dla Stomilowców za gościnę!

 

Chojniczanka Chojnice – KKS Kalisz 30.03.2024

Relacja Chojniczanki Chojnice:

W Wielką Sobotę Chojniczanka rozegrała mecz z liderem drugiej ligi. Podczas tego spotkania na sektorze obecnych było ok. 120 osób. Jak na taką liczbę kibiców na sektorze prowadziliśmy całkiem dobry doping, do którego z chęcią włączał się łuk stadionu oraz prosta, co sprawiało, że czasami robiła się atmosfera, jakiej dawno nie było na chojnickim stadionie.

 

Relacja KKS-u Kalisz:

Z Kalisza ruszamy autobusem i dwiema osobówkami w sile 62 osób, po drodze dołącza do nas Elana w 8 osób, a na miejscu czeka 3 ziomali z Kołobrzegu ( dzięki za obecność ), na płocie wisi flaga KKS&ZKS, doping z obustronna wymianą uprzejmości. Piłkarze wygrywają skromnie 0:1 robiąc kolejny mały krok do wielkiego celu jakim jest awans. Powrót z dużą obstawą.


III LIGA:

Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 29.03.2024

 

Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ 30.03.2024

Relacja Avii Świdnik:

Rozczarowani postawą drużyny, trenera oraz na zerową reakcję zarządu na osiągnięte przez zespół wyniki i nieuchronnym brakiem awansu postanowiliśmy tego dnia nie wieszać flag, nie prowadzić dopingu, a Sektor przyozdobić w transparent o treści: BRAK AWANSU – CZAS NA ZMIANY, ZNOWU LEGŁY W GRUZACH PLANY.

 

Karpaty Krosno – Star Starachowice 30.03.2024

Relacja Star Starachowice:

W 20 osób wspieramy Starunia w Krośnie na meczu z Karpatami. TURYSTYKA I REKREACJA!

 

 

Carina Gubin – Stilon Gorzów 30.03.2024

Relacja Stilonu Gorzów:

W Gubinie melduje się 77 Stilonowców (w tym 15 PKS) oraz 41 kibiców Chrobrego Głogów. Łącznie daje to liczbę 118 osób. Na płocie wieszamy po jednej fladze Stilonu i Chrobrego. Po meczu w Gubinie część gorzowskiej załogi jedzie do Głogowa na mecz Chrobrego z Wisłą. Kibicom Chrobrego dziękujemy za wsparcie na meczu. Stilon & Chrobry

 

Relacja Chrobrego Głogów:

Wczoraj przed meczem z Wisłą Kraków 41-osobowa załoga obecna była na meczu Stilonowców w Gubinie! Chrobry & Stilon!

 

AZS Podlasie – Wisłoka Dębica 30.03.2024

Relacja AZS Podlasie:

Wielką Sobotę świętujemy meczem z Wisłoką Dębica przy Piłsudskiego. Na płocie wieszamy flagi Biała Podlaska, Wschodnie Charaktery, Gonzo jesteśmy z tobą oraz debiutującą tego dnia flagę chłopaków z osiedla Terebelska. Dwustuosobowy młyn prowadzi dobry doping przez pełne 90 minut, w czym również pomagało nowe gniazdo dla prowadzących doping. W 60. minucie spotkania delikatnie podgrzewamy temperaturę tego spotkania za pomocą świec dymnych i achtungów. Niestety, losów meczu na boisku nie udało się odmienić i ten kończy się porażką 1:3.

Fani Wisłoki obecni w sile jednego autokaru, mimo zakazu wyjazdowego ciążącego na nich. Z naszą pomocą wchodzą normalnie do klatki w sektorze gości.

 

Relacja Wisłoki Dębica:

Na zakazie i jednocześnie najdalszym wyjeździe sezonu stawiamy się w 44 osoby w tym 5 Siarkowców, 4 fanów KSG oraz 1 fanatyk Gieksy. Wieszamy jedną flagę i sporadycznie dopingujemy, a piłkarze w efektownym stylu wygrywają z wyżej notowanym rywalem. Podziękowania dla zgód za wsparcie oraz dla zarządu i kibiców Podlasia za wpuszczenie na zakazie do sektora gości!

 

GKS Wikielec – ŁKS Łomża 30.03.2024

Relacja ŁKS-u Łomża:

W Wielką Sobotę w Wikielcu obecni byliśmy łącznie w 90 osób wspierani przez Fc Kolno i Fc Śniadowo oraz 36 ziomali GKMu Grudziądz i 9 Polonii Bydgoszcz – dzięki za wsparcie! Na płocie wieszamy dwie flagi ,,szachownice ŁKS Łomża” i ,,GKM”. Od początku spotkania nasi piłkarze mogli liczyć na 90 minut solidnego dopingu odnosząc kolejne zwycięstwo.

 

Relacja GKM-u Grudziądz:

W Wielką Sobotę nasza 36-cio osobowa załoga udała się do Wikielca (koło Iławy) wspierać przyjaciół z ŁKS-u Łomża. Na płocie, obok flagi ŁKS-u, zawisła również nasza flaga „Czaszki”.

 

GKS Bełchatów – Pilica Białobrzegi 30.03.2024

 

Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30.03.2024

Relacja Świtu Nowy Dwór:

W Zambrowie pojawiło się 23 kibiców Świtu.


NIŻSZE LIGI:

Wiki Sanok – Czarni Jasło 27.03.2024

Relacja Czarnych Jasło:

Mecz miał się odbyć w Wielką Sobotę. Jednak ostatecznie padło na środek tygodnia, Godz: 19 idealnie jak na nasza lige. Na Wierchach w sektorze gości zasiada 60 ciu kibiców Czarnych. Na płocie ląduje replika naszej kultowej flagi. „Wielu ludzie chce naszej klęski, ale my nie damy się. BYLIŚMY JESTEŚMY BĘDZIEMY! „. Całe spotkanie prowadzimy dobry doping. Piłkarze rehabilitują się po sobotniej wtopie i wygrywają 2:1.

 

Ursus Warszawa – Dolcan Ząbki 29.03.2024

Relacja Dolcanu Ząbki:

W 45 osób obecni jesteśmy w Wielki Piątek na stadionie Warszawskiego Ursusa. Z nami 5 osób z GKP Targówek. Wśród nas również, jak co mecz – Wołomin. Dzięki i jedziemy dalej.

 

Górnik Wałbrzych – AKS Strzegom 29.03.2024

Relacja Górnika Wałbrzych:

W piątkowy wieczór przyszło nam o dość „ekstraklasowej” godzinie obejrzeć mecz Górnika, niestety zaś na bocznym boisku. Zbieramy się w ponad 2 stówki i przez cały mecz dopingujemy Biało-Niebieskich. W pierwszej połowie prezentujemy oprawę i odpalamy sporo pirotechniki. Hasło które pojawiło się na folii nawiązuje do ostatnich nagłówków artykułów lokalnych pismaków. GÓRNIK WAŁBRZYCH PONAD ŻYCIE!

 

Rekord II Bielsko-Biała – ROW Rybnik 30.03.2024

Relacja ROW Rybnik:

Na stadionie w Wapienicy jesteśmy obecni w 128 osób. Z nami 15 kibiców Górnika i 5 z Żorskiej GieKSy. Dziękujemy za wsparcie! Piłkarze walczą do końca o wynik, lecz niestety zabrakło im szczęścia. Walczyć, trenować, ROW Rybnik musi panować!

 

Pogoń Lębork – Gryf Słupsk 30.03.2024

Relacja Pogoni Lębork:

WIELKA SOBOTA, WIELKA POGOŃ, WIELKIE DERBY. Tego dnia było wiadomo, że wszystkie drogi będą prowadziły na Kusocińskiego. Na dwie godziny przed meczem zbieramy się i łapiemy z naszymi braćmi z Bydgoszczy, którzy przyjechali solidnym składem w ponad 7dych(DZIĘKI ZA WSPARCIE MORDY). W młynie przewija się łącznie liczba ok. 270 osób. Dużo nowych twarzy jak i starych, dobrze było was widziec i oby tak dalej. Co do meczu to jak to derby festiwal bluzgów, ale tez mocnego dopingu w asyście bębna. Dodatkowo pod koniec pierwszej połowy prezentujemy oprawę składająca się z transparentu: WEEKEND OFFENDER co w wolnym tłumaczeniu każdy już wie co oznacza. W trakcie meczu wpada kilka fantów gryfa i ich przyjaciółek. Piłkarze po zaciętej rywalizacji remisują i z boiska schodzą z wynikiem 1:1, DZIĘKI ZA WALKE! POGOŃ LĘBORK ZAWISZA!!!

 

Promień Żary – Czarni Żagań 30.03.2024

Relacja Promienia Żary:

Rekord na sektorze „C” pobity! 180 osób zdzierało dzisiaj gardła za Promień!

 

T.S. Janiszewice – Pogoń Zduńska Wola 30.03.2023

Relacja Pogoni Zduńskiej Woli:

Kolejny mecz rundy wiosennej, kolejne derby tym razem z T.S. Janiszewice i kolejny „daleki ” wyjazd na który część z nas wybiera się … pieszo z dworca PKP w Zduńskiej Woli skąd do przejścia było ok. 1 km na stadion. Na miejscu czekała już Młoda Pogoń i kilka osób które wybrały inny środek transportu. Przez cały mecz prowadzimy doping w asyście bębna choć w drugiej połowie był on nieco lepszy zwłaszcza po strzelonych bramkach przez Pogoń. Jak na derby przystało nie zabrakło również oprawy w postaci stroboli i flag na kijach oraz odpalonych pod koniec meczu rac , w blasku których świętujemy kolejne zwycięstwo Pogoni !!! Po meczu razem z piłkarzami śpiewamy kto wygrał mecz i w świetnych humorach rozpoczynamy Święta Wielkanocne. A już w najbliższą sobotę widzimy się na sektorze C by ponieść dopingiem Pogoń po kolejne zwycięstwo w meczu z UKS Galewice. Na koniec życzymy kibicom, sympatykom, piłkarzom, działaczom zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych i mokrego dyngusa!!!

 

 

 

Makowianka Maków Mazowiecki – Nadnarwianka Pułtusk 30.03.2024

Relacja Makowianki Maków:

W sobotnie popołudnie z powodu remontu stadionu stawiamy się w pobliskim Przasnyszu dwoma autokarami i sporo fur w koło 200 osób (w młynie około 70) . Cały mecz prowadzimy zajebisty doping w asyście bębna. Na płot wywieszamy 3 flagi i transparent wspierający rolników. Prezentujemy dwie oprawy w pierwszej i drugiej połowie. Dzięki każdemu za wczoraj i piłkarzom za walkę do samego końca i razem idziemy po awans.

 

Relacja Nadwarianki Pułtusk:

Na wielkosobotnim wyjeździe do Przasnysza, na mecz z Makowianką, zameldowało się ponad 40 fanów Nadnarwianki.

 

Ostoja Żelisławice – CKS Czeladź 30.03.2024

Relacja CKS Czeladź:

W ten Świąteczny czas jesteśmy obecni na wyjazdowym meczu naszego CKS’u w Żelisławicach! Wygrywamy 2:1 i 3pkt jadą do Czeladzi! Pozdro dla obecnych!

 

RKS Radomsko – Boruta Zgierz 30.03.2024

Relacja RKS Radomsko:

70 fanatyków zza kultowej fany RKS FANS dopinguje tego dnia żółto-niebieskich.

 

 

Orzeł Dębno – Kolejarz Stróże 30.03.2024

 

Janowianka Janów Lubelski – Stal Kraśnik 31.03.2024

Relacja Stali Kraśnik:

W Wielką Sobotę busem i autami wybieramy się na hitowe spotkanie w niedalekim Janowie Lubelskim. 50 głów + licznie rozsiani kibice Stali na całym obiekcie. Piłkarze organizują nam przedwcześnie lany poniedziałek i musimy przełknąć gorycz porażki. Cieszy aktywność młodzieży. Kibice Stali życzą zdrowych, rodzinnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

 

GKS Kolbudy – Gryf Wejherowo 30.03.2024

Relacja Gryfa Wejherowo:

W sobotnie popołudnie jesteśmy w 150 osób w kolbudach ( z nami 4 osoby z koscierzyny). Na meczu z dymem idą kolejne szmaty miejscowych wieśniaków.

 

Dozamet Nowa Sól – Cargovia Kargowa 30.03.2024

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Po niedzielnym wyjeździe i wysokiej wygranej w Jaromirowicach, przyszedł czas na domowy mecz naszego Dozametu, a przeciwnikiem, który przyjechał do naszego miasta był zespół z Kargowej… Pomimo że mecz odbył się w Wielką Sobotę, czyli terminie bezpośrednio poprzedzającym Święta Wielkanocne to nie zawiedli kibice i tego dnia w młynie pojawiła się solidna liczba 70 kiboli Dozametu, a dodatkowo wspiera nas 1 kibic Górnika-dzięki za obecność! Na płocie wieszamy dwie flagi „ŚP. SZCZEPAN” i debiutującą tego dnia flagę, zrobioną w mocno oldschoolowym stylu (drugą już uszytą przez samych kibiców!) „KSD”. Od samego początku jedziemy z głośnym dopingiem, który przez większość meczu stał na bardzo dobrym poziomie z konkretnymi momentami! Piłkarze kolejny raz pokazali, że są cały czas w bardzo dobrej dyspozycji i mecz kończy się wysokim zwycięstwem 6-0! Po zakończonym meczu razem trochę śpiewamy, zbijamy piątki, życzymy sobie wesołych świąt i w dobrych humorach opuszczamy stadion.

Na koniec chcemy podziękować wszystkim obecnym na wczorajszym meczu, za tworzenie kibolskiej atmosfery! A osobne podziękowania należą się młodzieży, za bardzo dobrą liczbę w młynie! Dodatkowo z tego miejsca, z okazji Świąt Wielkanocnych, chcemy życzyć wszystkim kibicom Dozametu, Górnika Wałbrzych, Polonii Świdnica i GKS-u Tychy, spokojnych i rodzinnych świąt! MŁODY DOZAMET! DOZAMET TO MY!

 

Glinik Gorlice – Wisła II Kraków 30.03.2024

Relacja Glinika Gorlice:

Mecz rozgrywany na boisku ze sztuczną murawą zgromadził około 60 najwierniejszych kibiców Glinika. Cały mecz lecimy z dobrym dopingiem, z nami obecna delegacja Podhala. Wesołych Świąt ! AVE GKS !

 

Zagłębie II Lubin – Olimpia Grudziądz 30.03.2024

Relacja Olimpii Grudziądz:

W Lubinie na rezerwach Zagłębia w Wielką Sobotę jesteśmy obecni w 45 osób ( w tym 7 Drwęca, dzięki!). Pogoda dopisuje i jedziemy cały mecz z dobrym dopingiem, który poprowadził naszych piłkarzy do zwycięstwa. Na płocie wisi flaga „BZF’07” oraz transparent „Wesołego Alleluja”. Mimo długiej trasy był to bardzo udany wyjazd.

 

Zagłębie II Sosnowiec – Ruch Radzionków 30.03.2024

Relacja Ruchu Radzionków:

Na wczorajszym meczu w Sosnowcu naszą drużynę wspierało 60 kibiców Ruchu Radzionków!

 

JKS Jarosław – Cosmos Nowotaniec 30.03.2024

Relacja JKS-u Jarosław:

W Świąteczny poranek tworzymy niewielki młyn z rwanym dopingiem. Piłkarze znów zagrali bardzo ambitnie urywając punkty liderowi tabeli, oby tak dalej! Wszystkim kibicom JKSu oraz Fanatykom zaprzyjaźnionych ekip życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych. W następna niedzielę wyjazd do Kamienia ! AVE JKS

 

Przeciszovia Przeciszów – Puls Broszkowice 30.03.2024

Relacja Przeciszovii:

Na wyjeździe w Broszkowicach stawiamy się w 32 osoby, doping tego dnia stoi na bardzo wysokim poziomie, niestety nie przekłada się to na grę naszych piłkarzy którzy w bardzo słabym stylu przegrywają z gospodarzami 0:2, miejmy nadzieję że następne mecze pójdą po naszej myśli i dostaniemy takiej gry jakiej wymagamy. PO AWANS!!

 

Czarni Otmuchów – Chemik Kędzierzyn-Koźle 30.03.2024

Relacja Chemika Kędzierzyn-Koźle:

Wielką Sobotę umilamy sobie wyjazdem na drugi koniec województwa za naszym Chemikiem w liczbie 35 osób. Na mecz od nie pamiętnych czasów docieramy nie spóźnieni i przed pierwszym gwizdkiem meldujemy się w klatce gości. Wywieszamy jedną flagę, sporadycznie dopingując. Piłkarze przegrywają 6-0 co nas delikatnie mówiąc nie zadowala ale nie dla wyników jeździmy za naszym klubem. Szacunek dla każdego wyjazdowicza.

 

Jedność 32 Przyszowice – Tempo Paniówki 30.03.2024

 

Górnik Konin – LKS Ślesin 30.03.2024

Relacja Górnika Konin:

Mecz z lokalnym rywalem spod Konina i do tego pojedynek na szczycie 5-ligowej tabeli, przyciągnął tłumy na boisko przy Dmowskiego. Pierwsze tak tłumne wydarzenie na odnowionym niedawno kompleksie treningowym pokazało, jak spartolona to była inwestycja i fatalnie wydane ponad 12 milionów złotych przez miejskich urzędników. Trybunka jak dwurzędowy kurnik – ludzie żeby się pomieścić musieli stać wokół boiska, nieprzemyślane ciągi piesze, które zmuszają widzów do obejścia całego boiska zanim znajdą się przy trybunce, kible nie dość, że małe to jeszcze oddalone od widowni, a parking tak ograniczony, że oczywiście nie pomieścił wszystkich pojazdów i ludzie musieli parkować m.in. po okolicznym lesie. Prezydenci Korytkowski i Nowak – wstyd się w ogóle chwalić taką inwestycją, bo ten obiekt jest po prostu kpiną z kibiców sportu w Koninie!

W związku z powyższym, na płocie nie mogło zabraknąć wiadomego transparentu, wyrażającego naszą opinię o winnych takiego stanu rzeczy w naszym mieście. W ciągu meczu utworzyliśmy młyn, w którym szacunkowo ok. 180-200 kiboli zajęło się dopingiem. Ten akurat w tym dniu wychodził nam niestety dość leniwie. Razem z nami delegacja Ostrovii Ostrów oraz Sao Boys – dziękujęmy za wsparcie! Podczas meczu trochę ozdobnej pirotechniki.

Niestety na boisku lepsi okazali się rywale, którzy na dodatek zdobyli zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry. Prowokacyjnie zachowanie ukraińskich gwiazdorów z drużyny ze Ślesina, którzy jak widać zamiast obrony ojczyzny wybrali sportowe kariery w piątoligowej rzeczywistości w Polsce, spotkało się oczywiście z naszą wokalną reakcją. Po tej porażce spadliśmy niestety w tabeli na 3 miejsce, a nasze szanse na upragniony awans znacznie się oddaliły. Podziękowania dla wszystkich, którzy dołożyli się do puchy na operację dla Burego!

 

PAF Płońsk – MKS Ciechanów 30.03.2024

Relacja MKS-u Ciechanów:

W sobotę w Płońsku meldujemy się w 65 osób w tym 5 braci z Bugu Wyszków oraz 5 osób z Dolcanu Ząbki (dzięki!). Na płocie wieszamy 2 flagi i lecimy z głośnym dopingiem. W drugiej połowie wieszamy okazjonalny transparent „Trójkolorowi” oraz odpalamy przy tym ognie wrocławskie i strobo.

 

Warmia Grajewo – Cresovia Siemiatycze 30.03.2024

Relacja Warmii Grajewo:

W Wielką Sobotę leciał ze stadionu dobry doping, brawa dla młodzieży za frekwencję w młynie. Gra do poprawki, przed nami 2 ważne mecze – cel jest jeden – tylko zwycięstwo! WG 1924

 

Wólczanka Wólka Pełkińska – Czuwaj Przemyśl 30.03.2024

Relacja Czuwaju Przemyśl:

Mecz zaplanowano na godz. 10 w Wielką Sobotę co dla niektórych było korzystne, bo można go było odfajkować i wracać do domu. Świąteczna atmosfera dała się wszystkim we znaki, dzięki czemu gospodarze wpuścili nas na swoją trybunę. Ci co byli w Wólce, wiedzą jak wygląda sektor gości za bramką. Nas tego dnia 70 osób z dwoma flagami i super dopingiem. Przed nami jeszcze wyjazdy do Pruchnika i Przeworska. Ta runda może być dla nas najlepsza i najciekawsza od lat! Z nami dwie osoby z Radymna. Dzięki.

 

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Wilga Garwolin, 29.03.2024

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:

W trzecim domowym meczu rundy wiosennej wreszcie wróciliśmy na stadion przy Sportowej. Na sektorze zbieramy się w około 75-80 osób. Doping zdecydowanie najlepszy w tym roku. Bez dłuższych przerw dopingujemy przez pełne 90 minut. Na boisku kolejny raz hokejowy wynik. Tym razem emocji było zdecydowanie więcej, ale ostatecznie po nerwowym meczu zdobywamy trzy punkty. Dzięki wszystkim obecnym! W Wielką Sobotę nasze delegacje są obecne na domowych spotkaniach Pogoni Siedlce i AZSu Podlasie.

 

Perła Dygowo – Gwardia Koszalin 30.03.2024 | Sokół Karlino – Gryf Polanów 30.03.2024

Relacja Gwardii Koszalin:

Terminarz ułożył się tak, że te dwa mecze rozgrywane były w tym samym czasie. Najpierw udajemy się do Karlina aby wspomagać chłopaków z Gryfa Polanów. Na miejsce dojeżdżamy w trakcie trwania pierwszej połowy. Mecz obserwujemy zza płotu, rzucamy kilka haseł i w przerwie lecimy do Dygowa. Na szczęście odległość między tymi miasteczkami nie jest daleka. Piłkarze wygrywają kolejne spotkanie za co im dziękujemy, a oni nam za doping. Zawijamy do fur i wracamy do Koszalina. Nasza liczba tego dnia, to około 70 osób w tym chłopaki z Polanowa i Białogardu.

 

Targówek Warszawa – KS Glinianka 30.03.2024

Relacja Targówka Warszawa:

W około 35 osób jesteśmy w Wielką Sobotę na „domowym” meczu w Rembertowie z dwiema flagami. Z nami 4 osoby z Dolcanu. Dzień wcześniej 5 osób od nas wspiera Ząbkowiaków na ich wyjeździe na Ursus.


KOSZYKÓWKA:

Anwil Włocławek – Czarni Słupsk 31.03.2024

Relacja Anwilu Włocławek:

OPRAWA: Na sektorach ABCD zaprezentowaliśmy transparent o treści: „ Czynimy koszykówkę piękną – dla nas każdy mecz to święto” z grafiką, Tłem dla treści było flagowisko ułożone w promienie. Sektory EFGH również zdobiły flagi ułożone w kolory niebieski-biały-zielony. Liczymy, że hasło zostanie w Was i właśnie tak będziemy podchodzić do meczów – niezależnie od rangi przeciwnika czy sytuacji na parkiecie.

DOPING: W młynie zebraliśmy się w około 200 osób. Doping stał na dobrym poziomie. Najlepsze fragmenty to te, gdy młynem była cała hala, zwłaszcza w czwartej kwarcie. „Bo nasz Anwil najlepszy w Polsce jest” brzmiało bardzo mocno.

GOŚCIE: Odwiedziło nas 20 przygłupów ze Słupska. O dopingu wiedzą tyle, że tylko napierdalali w 3 bębny.

 

Śląsk Wrocław – Stal Ostrów 01.04.2024

Relacja Stali Ostrów:

Drugi rok z rzędu świąteczne spotkanie przyszło nam rozegrać we Wrocławiu, choć tym razem nie było to Boże Narodzenie, a Wielkanocny Poniedziałek. W swoim gronie rozdysponowaliśmy dokładnie 135 biletów, podróżowaliśmy autokarem i autami, na hali do głównej grupy dobiło także kilkadziesiąt osób, którzy samodzielnie zaopatrzyli się w wejściówki. Ostatecznie więc na sektorze gości byliśmy obecni w 170 głów z wyjazdową flagą „Stali Bywalcy”. Oprocz nas na innych sektorach widocznych było wiele grupek w zolto-niebieskich barwach. W Hali Stulecia zameldowało się łącznie około 300 kibiców Stalówki. Mecz zaczęliśmy od mocnego uderzenia, prowadząc bardzo dobry doping przez całą pierwszą połowę. W drugiej części spotkania nieco opadliśmy z sił, choć całe zawody wokalnie wyszły nam naprawdę fajnie. Gospodarze zaprezentowali kartoniade, która przez spore luki na trybunach wyszła delikatnie mówiąc mizernie, na prezentacji rozłożyli także swoją tradycyjną sektorówkę. Mecz, z wyjątkiem końcówki bez wzajemnych pozdrowień. Dziękujemy każdemu, kto poświęcił tych kilka świątecznych godzin na czas spędzony w gronie żółto-niebieskiej rodziny. Widzimy się w sobotę!


ŻUŻEL:

Start Gniezno – Unia Tarnów 31.03.2024

Relacja Startu Gniezno:

Inauguracja sezonu z Unią Tarnów wypada nam w Wielkanoc. Starcie kandydatów do awansu na sam początek ligi zachęciło gnieźnian do przyjścia na stadion co przyniosło sporą liczbę osób na Sektorze 10. My prezentujemy oprawę w postaci transparentu na podwyższeniu o treści „Od zawsze Start Gniezno na zawsze” oraz sektorówke, a dokładniej postać wycięta po obrysie. Całość uzupełniły czerwone sreberka. Po wszystkim wieszamy 4 flagi i lecimy z dobrym dopingiem z kilkoma solidnymi momentami. Zawodnicy wygrywają ten zacięty mecz. Podczas meczu zebraliśmy do puszek 1320 zł za co dziękujemy!

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
SpodZegara
SpodZegara
2 miesięcy temu

Czy fanki ksp wykupiły wszystkie bilety na ich kolejne derby mazowsza i czy do Pruszkowa jechały z milicją?

Joozek
Joozek
2 miesięcy temu

Extra relacje!