LIVE: Na Stadionach 24-27.11.2023

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? NAPISZ DO NAS!

EKSTRAKLASA:

ŁKS Łódź – Zagłębie Lubin 24.11.2023

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice 24.11.2023

UJB:

Na zdjęciu flaga, która miała wczoraj swój debiut, nowa wersja “Dumy Podlasia”!

Piast Gliwice:

Raków Częstochowa – Cracovia 25.11.2023

Legia Warszawa – Warta Poznań 25.11.2023

Warta Poznań:

Puszcza Niepołomice – Górnik Zabrze 26.11.2023

Relacja Górnika Zabrze:

1020 osób w tym 100 GieKSa, 40 Wisłoka i 22 ROW.

Relacja Wisłoki Dębica:

Dzień po naszym meczu, wspieramy Górnik w Krakowie na meczu z Puszczą w 40 osób z flagą. Dzięki za wszystko!

Ruch Chorzów – Korona Kielce 26.11.2023

Pogoń Szczecin – Stal Mielec 25.11.2023

Relacja Stali Mielec:

Na najdłuższym wyjeździe w ekstraklasie jesteśmy obecni w 33 osoby. Dziękujemy wszystkim obecnym. Lecimy dalej z mobilizacją na ostatnie dwa mecze w tym roku, gdzie będzie nam dane podjąć dwie łódzkie drużyny.

I LIGA:

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 24.11.2023

Przez zakaz wyjazdowy, kibice Lechii Gdańsk dzisiejsze Derby Trójmiasta oglądają wspólnie na telebimie.

Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 24.11.2023

Relacja Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Na wczorajszym wyjeździe w Głogowie obecna grupa fanatyków Podbeskidzia. Sporadycznie zaznaczamy swoją obecność. Na boisku kolejny blamaż,  dlatego w 89 minucie ostatni raz na sektorze zaznaczamy swoją obecność głośnym „Jesteśmy zawsze tam…” Oraz „Podbeskidzie To MY” i zawijamy w drogę powrotną przed przyjściem pod klatkę Naszych „piłkarzy”. Na powrocie ozdabiamy kilka ścianek w najpiękniejsze barwy na świecie. Najlepsze mecze to te na wyjeździe!

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna 25.11.2023

Wisła Kraków – GKS Katowice 25.11.2023

Motor Lublin – Resovia Rzeszów 25.11.2023

Relacja Resovii Rzeszów:

Na ostatnim wyjeździe w 2023 roku jesteśmy obecni w 250 osób w tym 7 zakazowiczów oraz 19 braci z Sanoka, dzięki za wsparcie! Debiut zalicza nowa flaga serca miasta – Śródmieścia, którego jednocześnie na tym wyjeździe było najliczniej.

Relacja Stali Sanok:

W 19 osób wspieramy przyjaciół z Resovii na tym wyjeździe. Dzięki za gościnę!

Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 26.11.2023

GKS Tychy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 27.11.2023

Wisła Płock – Znicz Pruszków 26.11.2023

II LIGA:

Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie 25.11.2023

Relacja GKS-u Jastrzębie:

Ostatni wyjazd tej rundy, prawie 460km w jedną stronę, ponad 100 minut dopingu przy ciągle padającym śniegu i ujemnej temperaturze. To MY tworzymy ten KLIMAT! Nas na tym meczu 46 osób (2 chłopaków z PIASTA – dzięki za wsparcie i 3 zakazowiczów). Na płocie wywieszamy nasze GÓRNICZE CHARAKTERY. Dzięki dla tych, którym się chciało! Za Jastrzębie, za GKS!!

KKS Kalisz – Zagłębie II Lubin 25.11.2023

Relacja KKS-u Kalisz:

Ostatni mecz w Kaliszu tego roku. Na sektorze wieszamy jedną flagę (Ziemia Kaliska) oraz transparent dla Kazika z Kotwicy. W pierwszej połowie robimy małe racowisko. Piłkarze stanęli na wysokości zadania i nie pozwolili sobie wydrzeć punktów.

Hutnik Kraków – Radunia Stężyca 25.11.2023

Relacja Hutnika Kraków:

Ostatni mecz w tym roku na Suchych Stawach przebiegał w arktycznych warunkach. Wieszamy jedną flagę i tworzymy niewielki młyn.

III LIGA:

AZS Podlasie – KS Wiązownica 24.11.2023

Relacja AZS-u Podlasie:

W mroźne, piątkowe popołudnie setka fanów dopinguje AZS, niestety spotkanie kończy się porażką. Tym sposobem żegnamy 2023 rok.

Orlęta Radzyń – Avia Świdnik 25.11.2023

Relacja Avii Świdnik:

Na pierwszym wyjazdowym meczu rundy rewanżowej byliśmy obecni w 40 osób.

Mecz został przerwany po pierwszej połowie przy stanie 0-2 dla Avii, z powodu obfitych opadów śniegu.

Błękitni Stargard – Elana Toruń 25.11.2023

Relacja Elany Toruń:

Jesteśmy dzisiaj obecni w Stargardzie w sile jednego autokaru plus kilka aut. Niestety nie było nam dane obejrzeć tego spotkania z pozycji sektora gości więc nasza podróż kończy się pod stadionem, gdzie jesteśmy do samego końca meczu!

Pozdro dla obecnych na wyjeździe i do zobaczenia po przerwie!!! ELANA ON TOUR

KSZO Ostrowiec – Chełmianka Chełm 24.11.2023

Relacja Chełmianki Chełm:

Drugi wyjazd w tygodniu „na tygodniu”. W piątek, w Ostrowcu Świętokrzyskim pojawiamy się na drugą połowę w 45 osób, w tym 10 Górników. Mamy ze sobą dwie flagi.

Wieczysta Kraków – Karpaty Krosno 25.11.2023

Relacja Karpat Krosno:

Na ostatnim wyjeździe w tym roku jesteśmy obecni w 51 osób w tym 5 Polonia Przemyśl – dzięki !

Unia Skierniewice – ŁKS Łomża 25.11.2023

Relacja ŁKS-u Łomża:

Na ostatni mecz w tym roku ruszyliśmy spontanicznie samochodami do Nieborowa, gdzie swoje mecze rozgrywa Unia Skierniewice. Na zakazie dociera 29 kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Gospodarze nie wpuszczają nas na trybuny więc stajemy za ogrodzeniem skąd prowadzimy doping. Nasi piłkarze remisują to spotkanie. Rundę jesienna kończymy na ostatnim miejscu, mamy nadzieję, że na wiosnę zespół weźmie do serca nasze rozmowy.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Warta Sieradz 25.11.2023

Relacja Świtu Nowy Dwór:

Flaga „Świt” i flaga „Kowal PDW” towarzyszyły 30 dopingującym w ostatnim niestety przegranym meczu rundy jesiennej.

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Flota Świnoujście 25.11.2023

Relacja Floty Świnoujście:

Na ostatni mecz rundy jesiennej a zarazem na najdalszy wyjazd (503 km w jedną stronę) pod Kalisz do Nowych Skalmierzyc wybrało się 19 fanatyków Floty. Podróż w pierwszą stronę szybka i przyjemna. Po drodze spotykamy się z naszymi zgodowiczami z Falubazu którzy nas wsparli w 26 osób.Pod stadionem zjawiamy się chwilę po pierwszym gwizdku sędziego i o dziwo witają nas spore oddziały białych kasków ale raczej nie pospinanych czego nie można powiedzieć o miejscowej ochronie która aż za bardzo wczuwała się w swoją rolę przez co w komplecie na sektorze gości jesteśmy dopiero w 20 minucie meczu. Ogółem 45 osób dopinguje naszą Flotę do zwycięstwa. Na płocie wywieszamy dwie flagi: Wyspiarze on tour oraz Falubazu: 1961. Doping tego dnia nie był naszą najsilniejszą stroną a i warunki atmosferyczne nie szczególnie motywowały do głośnego śpiewu a tymbardziej do widowiskowej gry w piłkę… Mimo obfitych opadów deszczu ze śniegiem nasi piłkarze odnieśli cenne zwycięstwo strzelając gola w 90 minucie spotkania! Po meczu zawodnicy razem z trenerami dziękują nam za wsparcie a my im za kolejną wygraną! Wspólne zdjęcie, zbicie piony i wracamy do Świnoujścia w fatalnych, wręcz arktycznych warunkach pogodowych za to w zajebistych humorach i nastrojach! Podziękowania dla Zielonogórzan za liczne wsparcie i do następnego! F&F!! Szacunek dla wszystkich najwierniejszych Wyspiarzy obecnych na tak dalekim wyjeździe jak na warunki trzecioligowe. Najwierniejsi kibice to my, kurwa mać!!

Wisłoka Dębica – Wiślanie Jaśkowice 25.11.2023

40 osobowy młyn dopinguje Wisłokę w ostatnim meczu w tym roku. Z nami 3 fanów KSG oraz 1 z GKS-u, którym dziękujemy za wsparcie.

Broń Radom – Jagiellonia II Białystok 24.11.2023

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26.11.2023

Relacja Pogoni Grodzisk:

W Tomaszowie Mazowieckim meldujemy się w liczbie 60 os. W tym 18 os. Mazovia – dzięki za wsparcie, cały mecz prowadzimy dobry doping w asyście bębna, w pierwszej połowie odpalamy trochę świec dymnych w asyście flag barwowych, przejazd w obie strony z balastem. Na meczu debiut mają 2 flagi na kij. Teraz czas na przerwę, chwila oddechu i podsumowanie rundy, Grodzisk miastem lidera i tak już do końca sezonu. Najwierniejsi Fanatycy GKS!

Pelikan Łowicz – GKS Bełchatów 26.11.2023

GKS Bełchatów:

NIŻSZE LIGI:

Gwardia Koszalin – Odra Chojna 25.11.2023

Relacja Gwardii Koszalin:

Na ostatnim meczu u siebie jesteśmy obecni w około 60 osób. Jak zawsze byli z nami również bracia z FC Białogardu i Polanowa. Piłkarze wygrywają spotkanie, jednak rundę jesienną kończymy na drugim miejscu w tabeli z dwoma punktami straty do lidera. Do zobaczenia na wiosnę! RAZEM PO AWANS

Drużyna Wiary Lecha – Ostrovia Ostrów 25.11.2023

Relacja Ostrovii Ostrów:

W Poznaniu obecni jesteśmy w ponad 100 osób (w tym Górnik Konin – 31 osób oraz delegacja Falubazu Zielona Góra – dzięki ziomale!). Debiut zalicza tego dnia replika kultowej flagi Ostrovia. W trakcie meczu prezentujemy dwie oprawy okraszone sporą ilością pirotechniki. Doping mimo trudnych warunków atmosferycznych na dość niezłym poziomie. Gospodarze tego dnia również z młynem i piro. Na boisku niestety porażka 3:0. AVE OVIA

Józefovia Józefów – Hutnik Warszawa 25.11.2023

HOKEJ:

Unia Oświęcim – GKS Katowice 24.11.2023

Relacja Unii Oświęcim:

Na mecz z GieKSą mobilizowaliśmy się trochę bardziej niż zwykle. UUltrasi zapowiadali oprawę tego spotkania a na mieście pojawiły się plakaty zapraszające na Chemików 4. Choć pogoda tego dnia, zniechęcała do wyjścia z domu, na halę lodową wybrało się ponad 2200 osób. Młyn prezentował się dobrze choć zawsze może lepiej.

W 10 minucie spotkania UUltrasi prezentują oprawę, na którą składał się transparent KOSZMAR Z CHEMIKÓW 4 oraz sektorówka przedstawiająca Jasona w naszych barwach. Całość wyszła mega kozacko i tak jak zapowiadali nasi UUltrasi – jest to jak dotąd nasza najlepsza oprawa. Później sektor przyozdobiły flagi KSU, OŚWIĘCIMIANIE, UU, PDW Major oraz dwa transy przywiezione przez chłopaków z Ruchu, którzy wspierali nas w około 70 osób. Oprócz Niebieskich było z nami 15 fanów Górnika Brzeszcze i jeden fanatyk Elany – dziękujemy wszystkim za obecność ! W trzeciej tercji na eLce pojawiły się flagi na kijach, którymi machamy jakiś czas. Nasza drużyna przełamuje zwycięską serię trójkolorowych i wygrywa to spotkanie 5-2 ! Jak wspomniał jeden z portali o hokeju, nasi hokeiści dopasowali się do treści oprawy i byli dziś dla rywali koszmarem, po którym szybko nie zasną. Po ostatnim gwizdku świętujemy z drużyną wygraną oraz śpiewamy sto lat naszemu wychowankowi, który tego dnia obchodził urodziny.