LIVE: Na Stadionach 01-04.09.2023

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa.

POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? NAPISZ DO NAS!


EUROPEJSKIE PUCHARY:

FC Kopenhaga – Raków Częstochowa 30.08.2023

 

Legia Warszawa – FC Midtjylland 31.08.2023


EKSTRAKLASA:

Ruch Chorzów – Stal Mielec 01.09.2023

 

Relacja Stali Mielec:

Nas na wyjeździe w Gliwicach gdzie swoje mecze rozgrywa Ruch, obecnych 80 osób. Wspomaga nas 8 braci z Sącza. Dzięki za wsparcie. W obie strony podróż bez eskorty. Wyjazd klimatyczny w swoim gronie, co bardzo cieszy. Dwie osoby od nas niestety zatrzymane jeszcze przed meczem w Gliwicach. Podziękowania dla obecnych, jak i dla drużyny za zaangażowanie oraz walkę w meczu. Robimy swoje i już od dzisiaj nakręcamy się na kolejny domowy mecz z Zagłębiem.

 

ŁKS Łódź – Warta Poznań 01.09.2023

 

Relacja Warty Poznań:

Trzecim wyjazdem był ŁKS ŁÓDŹ. Mecz wyznaczono na piątek na godzinę 18. Stadion ŁKS-u po całkowitym ukończeniu budowy został otwarty wraz z sektorem dla kibiców gości już jakiś czas temu. Dopiero teraz mieliśmy możliwość oficjalnie z perspektywy klatki dopingować swoją drużynę. W sektorze wywieszamy flagę „WARCIARZE”. Doping zaczęliśmy głośnym ryknięciem „Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Warta gra…” Po kilku minutach Warta zdobywa gola, co wywołało ogromną radość w sektorze! Repertuar był zróżnicowany a podczas oprawy śpiewamy głośno „Na zawsze wierni…” Po przerwie zaczynamy jeszcze z większą mocą wspierać Wartę i najlepiej wychodziły nowe przyśpiewki „Naprzód Warto, naprzód KS…” oraz „To jest Poznański klub…” co przyniosło drugiego gola i Warciarze prowadzili już 2:0. W 70 minucie rozwijamy transparent z hasłem Casual Ultras oraz logiem, a każdy wyjazdowicz trzyma w rękach transparent na kijach. Końcówka meczu to już naprawdę fanatyczny doping i głośny śpiew „MY Jesteśmy Wartą Poznań, czy jest dobrze, czy jest źle…” Po meczu świętowanie z zawodnikami to była naprawdę czysta przyjemność! Na koniec kilka słów o kibicach ŁKS-u, których tego dnia na stadionie pojawiło się blisko 10 tysięcy. Najliczniejsza ze wszystkich trybun wyglądała ta za bramką, na której zasiadał młyn. Przez większość meczu prowadzili przyzwoity doping, a w drugiej połowie zaprezentowali oprawę.”

 

Cracovia – Korona Kielce 02.09.2023

 

Relacja Korony Kielce:

Na wyjazd pociągiem rejsowym wybieramy się w 352 Koroniarzy.

 

Lech Poznań – Górnik Zabrze 02.09.2023

 

Relacja Górnika Zabrze:

391 osób w tym 6 kibiców GKS.

 

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok 03.09.2023

 

Relacja Jagiellonii Białystok:

W niedzielne południe we Wrocławiu na Stadionie Śląska, w sektorze gości stawiło się 215 kibiców Jagiellonii Białystok, w tym 8-osobowa grupa BKKN. Sektor ozdobiony był trzema flagami Jagi. Przez całe spotkanie prowadziliśmy doping, próbując wspierać i motywować naszych zawodników. Tym razem nie udało się i ze stolicy Dolnego Śląska wracamy bez punktów. Wyjazd autami i busami, mimo dużej odległości, szybki i sprawny oraz bez zbędnych przygód. Wyjechaliśmy o 4:00, wróciliśmy o 21:00.

Dodać również trzeba, że przed meczem fani Górnika Wałbrzych podrzucili nam „trochę” prowiantu na drogę powrtoną, za co dziękujemy.

 

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 03.09.2023

 

Legia Warszawa – Widzew Łódź 03.09.2023

 

Widzew Łódź:


I LIGA:

Miedź Legnica – Wisła Kraków 01.09.2023

Relacja Miedzi Legnica:

W piątkowy wieczór na Trybunie C pojawiło się około 800 osób. Doping tego dnia stał na bardzo przyzwoitym poziomie, oby tak częściej! Pod koniec 1 połowy prezentujemy oprawę okraszoną ogniami wrocławskimi oraz racami. Motyw przewodni: „ Race ognie strobo dym – od dekady lecimy z tym”.

 

 

Wisła Płock – Polonia Warszawa 02.09.2023

 

Relacja Polonii Warszawa:

W Płocku meldujemy się w 511 osób. Duma Stolicy, którą każdy dobrze zna TO POLONIA.

 

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna 02.09.2023

 

Relacja Górnika Łęczna:

Na sobotnim wyjeździe w Pruszkowie (211 km) meldujemy się w 90 osób w tym 1 kibic Chełmianki Chełm. Podróż przebiegała sprawnie do momentu wejścia na sektor gości. Miejscowe pieski pomimo wysłanej listy wyjazdowej do miejscowego klubu z danymi wymyśliły sobie legitymowanie każdego wyjazdowicza już na terenie imprezy masowej wraz ze sprawdzaniem danych w centrali. W tym miejscu należy „wyróżnić” napiętego dowódcę tej zbieraniny matołów, który powoływał się na konkretne artykuły ustaw, a nie potrafił wysłowić się jaką mają treść i co z ich treści wynika. Bezpodstawna praktyka spotkała się z naszą stanowczą reakcją, doszło do lekkich przepychanek i wymiany zdań w konsekwencji czego kundle odpuszczają, a większa część kibiców wchodzi na mecz w standardowy sposób.

Na płocie lądują 2 flagi: „Goście” i wizytówka „WGW”. Prowadzimy dobry, urozmaicony doping przez cały mecz. Większość kiboli na zielono. Górnicy wygrywają 4 mecz z rzędu dzięki czemu w dobrych humorach wracamy do domu. Dziękujemy Przyjacielowi z Chełmianki za wsparcie na tym meczu. Wyjazdowy licznik bije… MY TO JESTEŚMY GOŚCIE !!!

 

Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk 03.09.2023

Relacja Lechii Gdańsk

W Sosnowcu Lechię „na zakazie” wspierała dobra ekipa z Gdańska i naszych fanklubów, licząca 200 osób na stadionie oraz 30 zakazowiczów poza. Mecz mogliśmy obejrzeć dzięki fanom Zagłębia, za co należą się wielkie podziękowania. Piłka nożna dla kibiców!

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice 03.09.2023

 

Relacja GKS-u Katowice:

Dziś byliśmy obecni na meczu z Podbeskidziem w rekordowe 3030 osób (w tym 125 Banik i 48 ROW). PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

 

Motor Lublin – Stal Rzeszów 03.09.2023

 

 

Relacja Stali Rzeszów:

W Lublinie obecni jesteśmy w 371 osób z kilkoma flagami.

 

Chrobry Głogów – GKS Tychy 03.09.2023

Relacja GKS-u Tychy:

Wczoraj do Głogowa wybrało się 90 Tyskich Fanów. Na miejscu mogliśmy liczyć na kolejne już w tym sezonie konkretne wsparcie Górnika Wałbrzych, który stawił się w 100 osób – wielkie dzięki ! Podróż jak i sam mecz bez historii.

 

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Wczoraj w Głogowie na wyjazdowym meczu Tyskich, wraz z Legionem Sudety gościnie pojawia się 50 kiboli Dozametu! Pozdro! MŁODY DOZAMET! DOZAMET TO MY!

 

Odra Opole – Arka Gdynia 02.09.2023

Relacja Odry Opole:

Wczorajszego popołudnia w 7 kolejce fortuna 1 ligi podejmujemy u siebie Arkę Gdynia. Tego dnia zbieramy się na sektorze i prowadzimy doping przez pełne 90 minut. Na płocie wywieszamy 7 flag oraz transparent zachęcający do wyjazdu do Legnicy. Po ostatnim gwizdku humor nam dopisuje i po zaciętej rywalizacji zgarniamy 3 punkty i dzięki temu wracamy na fotel lidera.


II LIGA:

Polonia Bytom – Pogoń Siedlce 02.09.2023

 

KKS Kalisz – Stal Stalowa Wola 02.09.2023

Relacja KKS-u Kalisz:

Na sektorze tego dnia jedna flaga (Kakaesiacy). Doping prowadzimy przez całe spotkanie przez naszą młodzież. Piłkarze Dumy Kalisza strzelając jedną bramkę zdobywają trzy punkty, oby tak dalej! Z nami na sektorze kilka osób z Elany – dzięki!

 

Relacja Stali Stalowa Wola:

Za Nami kolejna wyprawa w 2 lidze. Tym razem udajemy się do Kalisza. Podróż autokarem i autami mija sprawnie. W sektorze gości melduje się 80 osób. Mamy ze sobą dwie flagi i prowadzimy dobry doping w asyście bębna. Piłkarze niestety przegrywają . Do Stalowej Woli wracamy ok 4 rano. Dziękujemy wszystkim za obecność. Już mobilizujemy się na mecz z Hutnikiem przy Hutniczej. Hej STAL !!!

 

Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice 03.09.2023

Relacja Chojniczanki Chojnice:

W Olsztynie jesteśmy obecni w 57 osób z 3 flagami. Zasiadamy na sektorach Stomilu. Dzięki za gościnę!

 

Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie 02.09.2023

Relacja GKS-u Jastrzębie:

W sobotę zaliczamy kolejny przystanek w 2 lidze. W dalekim Elblągu melduje się 34 kibiców (w tym 6 Piasta Gliwice – dzięki za wsparcie!) Szacunek dla obecnych. Mamy ze sobą flagę reprezentacyjną (mecz 2 września – upamiętniając rozpoczęcie 2 Wojny Światowej) oraz wlepkę 1962. Przez cały mecz dobry doping. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i zawijamy do Jastrzębia. Kibice sukcesu pamiętajcie – WYJAZD RZECZ ŚWIĘTA.


III LIGA:

Gedania Gdańsk – Elana Toruń 01.09.2023

Relacja Elany Toruń:

Trzeci wyjazd sezonu i drugi rozgrywany w tygodniu wypadł nam do Gdańska na Gedanię. Przez cały tydzień mieliśmy zapewnienia od działaczy tamtejszego klubu iż normalnie bez żadnych problemów zostaniemy wpuszczeni na ich stadion, dlatego organizujemy oficjalny wyjazd na ten mecz! Dopiero dzisiaj czyli w dniu wyjazdu z rana otrzymujemy info iż, że do klubu właśnie wpłynęło jakieś śmieszne pismo po czwartkowej komisji ligi o nałożonym na nas zakazie na dwa najbliższe mecze wyjazdowe (Gdańsk i Luzino) za rzekome rasistowskie okrzyki na ostatnim wyjeździe w Środzie Wielkopolskiej z natychmiastową wykonalnością!!! Ze zbiórki pełnym autokarem plus auta wyruszamy w stronę Trójmiasta bez żadnych przeszkód. Problemy zaczęły się dopiero w momencie gdy byliśmy na zjeździe z autostrady kiedy to przejęły nas gdańskie psy. Ponowne spisywanie kończy się zawinięciem dwóch osób od nas. W tym momencie oznajmiamy smutnym panom iż bez tych osób oczywiście nie jedziemy dalej. Ostatecznie po prawie trzy godzinnym czekaniu, nasi bracia zostają wypuszczeni ale było to w tym momencie kiedy godzina na zegarku wskazywała, iż nie mamy najmniejszych szans na dojechanie pod stadion chociażby na ostatnią minutę meczu. Dlatego też nasz wyjazd tego dnia kończy się pod Gdańskiem i zawijamy się z powrotem w stronę Torunia.

Z czysto kronikarskiego obowiązku dodamy, iż Elana wygrała ten mecz 2:0 i była to jedyna pozytywna informacja dotycząca tego spotkania. Na koniec pozdrowienia dla wszystkich obecnych i widzimy się na wyjazdowym meczu okręgowego Pucharu Polski w Chełmży! ZIWPJB!!!

 

Unia Tarnów – Orlęta Radzyń Podlaski 02.09.2023

 

Pogoń Grodzisk – Legionovia Legionowo 02.09.2023

Relacja Pogoni Grodzisk:

Zbieramy się w nieco ponad 40 osób. Na płocie 3 flagi. Cieszy widok młodych na meczach, ale stać nas na znacznie lepsze liczby.

 

Wisłoka Dębica – AZS Podlasie 02.09.2023

Relacja Wisłoki Dębica:

Domowy mecz z Podlasiem zapewne nie różnił by się wiele od innych spotkań rozgrywanych na naszym stadionie (który obecnie przechodzi remont), gdyby nie fakt że zaledwie trzy dni wcześniej przypadła 35 rocznica zgody z zabrzańskim Górnikiem. Postanowiliśmy zatem hucznie zorganizować obchody tej pięknej rocznicy, a mecz z Podlasiem przy Parkowej 1, był do tego doskonałą okazją. Już na godzinę przed rozpoczęciem spotkania, na stadion zawitała spora grupa fanów Górnika, którzy odpoczywając zaledwie parę godzin po powrocie ze swojego wyjazdu z Poznania, w Dębicy stawiają się w 160 osób!. Tworzymy razem wspólny młyn (liczba jak to przy okazji takich meczów jest ciężka do oszacowania), który mimo mocno padającego deszczu na początku spotkania konkretnie dopinguje i bawi się w najlepsze przez cały mecz, często nawiązując do dębicko – zabrzańskiej przyjaźni. Prezentujemy również zgodową oprawę opuszczoną z dachu w asyście machajek, świec dymnych oraz rac, co dało bardzo przyjemny dla oka efekt. Piłkarze po zaciętym boju remisują z drużyną z Białej, a my przechodzimy do gościny naszych przyjaciół, która trwała w najlepsze i jeszcze bardziej umocniła jedną z najstarszych zgód w Polsce!

Podziękowania dla naszych braci z Górnika za bardzo dobre wsparcie na tym domowym meczu oraz dla wszystkich naszych osiedli, FC oraz kibiców Wisłoki mieszkających w Chicago oraz UK za wkład finansowy, jaki włożyli w przygotowanie obchodów 35 rocznicy zgody!

 

Pilica Białobrzegi – GKS Bełchatów 02.09.2023

Relacja GKS-u Bełchatów:

W Białobrzegach obecni jesteśmy w 55 osób (nie wszyscy wyjazdowicze na zdjęciu) z jedną flagą Eskapada. Razem z nami trzech fanów Wisły Sandomierz – dzięki! Co ciekawe kilkunastoosobowy młynek z dopingiem mieli również miejscowi, do tego wywiesili na płocie dwie flagi.


NIŻSZE LIGI:

Orkan Buczek – RKS Radomsko 02.09.2023

Relacja RKS-u Radomsko:

27 żółto-niebieskich kibiców ogląda dziś bezbramkowy remis w Buczku.

 

Orzeł Miedary – Ruch Radzionków 02.09.2023

Relacja Ruchu Radzionków:

Bardzo dobra liczba kibiców Ruchu Radzionków na wyjeździe w Miedarach! Drużynę Cidrów wspierało około 80 fanów z Radzionkowa.

 

Tempo Puńców – ROW Rybnik 02.09.2023

Relacja ROW Rybnik:

89 kibiców wspierało Zielono-Czarnych na wyjeździe w Puńcowie. Z nami 1 fan GieKSy. Dzięki! Piłkarze wygrywają gładko 4-1. Takich Was chcemy oglądać! Do młodzieży świat należy!

 

Polonia Przemyśl – Resovia ll Rzeszów 02.09.2023

Relacja Polonii Przemyśl:

Wystawiamy skromny młyn w około 60 osób przy czym sporadycznie dopingujemy. Na płocie wywieszamy dwa transparenty jeden z wyrazami wsparcia dla klubowych wychowanków, którzy doznali kontuzji i zostali wykluczeni z gry w najbliższym czasie „REMO, SOLI – WRACAJCIE DO ZDROWIA”. Drugi transparent „M****** B**** WYPIERDALAJ Z KLUBU!” to sprzeciw wobec nieudolnie zarządzającego prezesa klubu, który przez ostatnie lata udowodnił że jest osobą na niewłaściwym miejscu i nie ma pojęcia o ambicjach sportowych przez co w ostatnim czasie jedyne o co walczy klub z ponad 100 letnią historią to utrzymanie w IV lidze co jest nie do zaakceptowania.

 

BKS Bobrzanie Bolesławiec – Moto Jelcz Oława 03.09.2023

 

Wigry Suwałki – Warmia Grajewo 03.09.3023

 

Relacja Warmii Grajewo:

Na niedzielny wyjazd do Suwałk autobusem, busem i kilkoma autami dociera 100 osobowa Załoga WARMIA&MAZUR ! Kiepskie wejście , dobry doping i niezłe emocje boiskowe jak na 4 ligowe rozgrywki. Podziękowania Naszym Braciom z Ełku za wsparcie i pozdrowienia dla obecnych! AVE WG!

 

Czuwaj Przemyśl – Start Pruchnik 02.09.2023

Relacja Czuwaju Przemyśl:

Tworzymy 65 osobowy młyn i jedziemy z dopingiem przez całe spotkanie. Szkoda straconych punktów na własnym boisku. Z nami 8 osób z Radymna.

 

AS Kolbudy – Gryf Słupsk 02.09.2023

Relacja Gryfa Słupsk:

Do Kolbud ruszamy autami w 50 osób bez większego balastu, docieramy kilka minut spóźnieni. Na miejscu czekają bracia z Kolbudzkiej Lechii z grillem i piwem oraz kilka osób od nas które dotarły osobno. Mecz po ciężkiej walce remisujemy odzyskując stratę dwóch bramek i z podziałem punktów wracamy do Słupska. Dziękujemy Ultras AS Kolbudy za gościnę a piłkarzom za walkę. Nie jeździsz za Gryfem? Nie jesteś z Gryfa!

 

Rodło Kwidzyn – Kaszubia Kościerzyna 02.09.2023

Relacja Kaszubii Kościerzyna:

Do Kwidzyna podróżujemy dwoma autokarami w około 90 osób w tym 25 braci z Wejherowa. Kaszubia&Gryf

 

Górnik Wałbrzych – Nysa Kłodzko 02.09.2023

Relacja Górnika Wałbrzych:

Na meczu z Kłodzkiem formujemy ponad 100 osobowy młyn i od pierwszego gwizdka dopingujemy Górników, którzy dostarczyli nam sporo emocji, śmiało mogli wygrać ten mecz kilkoma bramkami, niestety zabrakło szczęścia i pozostaje nam cieszyć się z jednego punktu. Na płocie tego dnia zawisła flaga ŚP SKRZYPU i flagi narodowe Wałbrzycha, Świebodzic, Kamiennej Góry oraz Jeleniej Góry, odśpiewaliśmy również hymn upamiętniając Bohaterów września 1939. Wspierało nas 4 Tyskich Braci oraz dwóch Polonistów – dzięki!

 

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
KSG
KSG
3 miesięcy temu

Nasza liczba słaba w Poznaniu nie ma co ukrywać ale Nasi pilkarze bardzo slabo zaczeli sezon a to takze ma wplyw na liczbe. Cieszy duża ilość opraw od poczatku rundy jest ciekawie. Widzew aż 3 zrobił na Legii z czego 2 konkretne, Lech też trzyma solidny poziom. Pozytywnie zaskoczyła Polonia W.