Kotwica Kołobrzeg – Zawisza Bydgoszcz 21.08.2021

Przeddzień meczu Kotwicy z Zawiszą Bydgoszcz kibice z Kołobrzegu zaczęli świętować 75-lecie istnienia Miejskiego Klubu Sportowego Kotwica. Z tej okazji na mieście odbył się konkretny pokaz pirotechniczny.

 

,,Cała KOTWA zawsze razem !”
Jubileusz 75 lecia istnienia Miejskiego Klubu Sportowego Kotwica .

Opublikowany przez FOTO DRON FILM – DronyKołobrzeg Piątek, 20 sierpnia 2021

 

 

Sobotnie spotkanie to już prawdziwe piłkarskie święto w Kołobrzegu. Gospodarze podczas meczu w dalszym ciągu świętowali urodziny klubu, z tej też okazji miejscowi Ultrasi zaprezentowali okolicznościową oprawę, na płocie pojawiła się folia, która po podświetleniu utworzyła hasło „75 LAT BIAŁO NIEBIESKIEJ TRADYCJI NIE KOŃCZYMY TEJ AUDYCJI”. Całość prezentacji uzupełniła spora ilość różnego rodzaju pirotechniki.

Niedługo powinna się pojawić obszerna relacja kibiców Kotwicy Kołobrzeg, wtedy news zostanie zaktualizowany.

 

Kotwica Kołobrzeg:

 

Relacja KKS-u Kalisz:

Wspieramy naszych braci z Kołobrzegu w 41 osób z dwiema flagami ( Autonomia Kaliska, ZSM), cześć osób obecna dzień wcześniej na racowisku z okazji 75lecia Kotwicy. Dzięki za gościnę i do zobaczenia!

 

Na sektorze gości pojawiło się 300 wyjazdowiczów, tego dnia klatkę dla gości przyozdabiały cztery flagi oraz płótno dla Ś.P BOKSERA. Przed meczem sportowa ekipa (BCH) i kibole Pogoni Lębork zawitali nad polskie morze w Mielnie. Więcej w obszernych relacjach samych zainteresowanych.

 

Relacja Zawiszy Bydgoszcz:

Żyjemy i mamy się dobrze! ZAWISZA on Tour KOŁOBRZEG!

Wczoraj w Kołobrzegu meldujemy się w liczbie 300 osób w tym nasze zgody. 17 aut + bus sportowej ekipy BCH wyjechała nieco wcześniej (cała dróżka bez policji), aby wraz z naszymi przyjaciółmi z Pogoni Lębork odwiedzić polskie morze w Mielnie. Druga część załogi, autokar + kilkanaście następnych aut wyjechała już bezpośrednio z miejsca zbiórki, po drodze jeszcze dojeżdża kilka aut naszych FC.

Na płocie wywieszamy cztery flagi BCH, łączoną h Zawisza&Pogoń Lębork, Pogoni Lębork oraz flagę Naszego Brata Ś.P BOKSERA. Od początku do ostatnich minut spotkania lecimy z mocnym głośnym dopingiem, co daje również efekt na murawie. Po dobrym spotkaniu nasi piłkarze wywożą z ciężkiego terenu w Kołobrzegu cenny punkt. Dziękujemy wszystkim naszym zgodom za wsparcie, do zobaczenia niebawem na kibicowskim szlaku!

W sobotę lecimy wszyscy razem w komplecie na kolejne wyjazdowe spotkanie, tym razem do Przodkowa.

A teraz kilka słów do naszych wrogów, jak widać żyjemy i mamy się bardzo dobrze, a mieliśmy być dojeżdżani i podobno nasz mit padł? Chyba nie do końca tak jest, niektórym jak narazie zostają wywiady w kalesonach do telewizji. Może byście tak w końcu pojechali gdzieś na wyjazd! Czy już nie jesteście w stanie zebrać ludzi na jeden autokar… Straszenie zostawcie duchom!

ZAWISZA NIGDY NIE ZGINIE!

 

 

Fordon Szajka:
W sobotę przypadł nam mecz wyjazdowy do Kołobrzegu z miejscową Kotwicą. Sportowym składem bez psów jedziemy spotkać się z naszymi braćmi z Lęborka. Udajemy się nad morze, później śmigamy na mecz. Konkretny klimat, konkretny wyjazd. Piłkarze wywalczyli pierwszy cenny punkt. W świetnych nastrojach wracamy późną nocą do Bydgoszczy. Dziękujemy za wsparcie Pogoni Lębork, Górnikowi Wałbrzych oraz Zagłębiu Lubin! SZACUNEK BRACIA! 

 

Relacja Pogoni Lębork:

Na wyjeździe do nadmorskiego Kołobrzegu wspieramy naszych braci w 42 osoby. Łapiemy się z Bydgoskimi Chuliganami na trasie. Zahaczamy o plaże w Mielenku na szybką kąpiel w morzu, póżniej obiad i ruszamy dalej. Na stadionie jesteśmy obecni z flagą ”POGOŃ ON TOUR” i dodatkowo tego dnia debiutuje łączona flaga ”CHML(h)BCh”. Dzięki bracia za wszystko. Do szybkiego zobaczenia! 

 

Relacja Górnika Wałbrzych:

W sobotę 7 Kaesiaków wybrało się do Kołobrzegu by wspierać na wyjazdowym meczu braci z Zawiszy Bydgoszcz, łącznie w sektorze gości zasiadło 300 fanatyków. Wieczna Sztama Górnik Wałbrzych – Zawisza! Śródmieście&Szwederowo! 

 

zobacz również zdjęcia:

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments