Koniec bojkotu kibiców Motoru Lublin!

Po przerwie w bezpośrednich kontaktach, władze oraz Kibice Klubu Motor Lublin S.A. postanowili podjąć rozmowy, które miały na celu wyjaśnienie wzajemnych stanowisk oraz poszukiwanie możliwości skutecznej realizacji zgłoszonych przez obie strony postulatów. Rozmowy zakończyły się osiągnięciem następującego kompromisu:

1. Kibice przygotowali i w dniu 18 kwietnia br. złożyli w Klubie projekt tzw. „gniazda”, który Klub niezwłocznie przedstawi odpowiednim podmiotom w celu jego formalnego zatwierdzenia, a następnie realizacji. Klub dołoży wszelkich starań, aby „gniazdo” zostało zainstalowane na stadionie niezwłocznie, nie później niż do rozpoczęcia sezonu 2013/2014.

2. Pozostałe postulaty zgłoszone przez Kibiców tj. pomieszczenie na flagi, bilety dla „zgód”, kwestia nagłośnienia na stadionie zostały przez Zarząd klubu zrealizowane, szczegóły techniczne zostaną omówione z Prezesem Klubu.

3. Klub będzie autoryzował listy wyjazdowe Kibiców, umożliwiając w ten sposób prowadzenie dopingu podczas meczów wyjazdowych Klubu.

4. Kibice będą organizowali doping podczas wszystkich meczów Klubu.

5. Kibice nie później niż do rozpoczęcia sezonu piłkarskiego 2013/2014, zarejestrują Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin i przedstawią osoby, które będą upoważnione do bieżącej współpracy z Klubem.

Po zarejestrowaniu Stowarzyszenia Kibiców Motoru Lublin, Strony będą rozwijać współpracę w zakresie realizacji nowych przedsięwzięć, których celem będzie wzmacnianie wizerunku Klubu Motor Lublin S.A., podnoszenie jego wartości sportowej oraz marketingowej oraz efektywne wykorzystanie możliwości nowego Stadionu Miejskiego przy ul. Krochmalnej w Lublinie.

źródło: MotorLublin.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments