Konflikt na linii Kibice Falubazu – Piotr Reiss

Fanatycy Falubazu Zielona Góra postanowili wyrazić swoją opinię na temat działań Piotra Reissa. Więcej szczegołów poniżej:

[i]Umiłowani w Falubazie! Czas przerwać milczenie w ważnej sprawie. Na naszych oczach dzieje się rzecz bez precedensu. Jak wiadomo, jakiś czas temu Zielonogórski Klub Żużlowy podpisał umowę z Akademią Piotra Reissa na użyczenie nazwy „Falubaz” dla jego szkółki piłkarskiej na falubazowych terenach. Tak powstała Akademia Piłkarska Falubaz. Około pół roku temu żużlowy Falubaz współpracę postanowił zakończyć i po połączeniu z UKP utworzyć własny, miejski, piłkarski Falubaz. To nie spodobało się panu Reissowi i jego kolegom, którzy nie zamierzają zrezygnować z nazwy, do której nie mają prawa. Co więcej, poznańskie spółki, w których zarządach jest Piotr Reiss i jego koledzy, złożyli wnioski do Polskiego Urzędu Patentowego o zarejestrowanie na wyłączność nazw „Akademia Piłkarska Falubaz” i „Falubaziaki”!!! Żeby uniknąć zupełnego podobieństwa z naszym logotypem, postanowili falubazową Mychę zniekształcić. Efekt oszpecenia Naszego herbu widzicie na zdjęciu poniżej.

Takie zachowania i profanacja, której się dopuszczają, nie może pozostać bez odpowiedzi całej falubazowej braci. Udostępniajcie tego posta i informujcie wszystkich wprowadzanych w błąd przez Pana Reissa, Mateckiego i Stopę, że Akademia Piłkarska Falubaz NIE MA NIC WSPÓLNEGO z naszym Falubazem. Jest to prywatna inicjatywa poznańskich biznesmenów, którzy żerują na naszym ukochanym klubie, jego wieloletniej tradycji, wprowadzając w błąd niczego nieświadomych rodziców i co najgorsze, nasze falubazowe dzieciaki. APF to nie Falubaz!!! Jedyna szkółka piłkarska działająca pod egidą żużlowego Falubazu to UKP Falubaz.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments