Komunikat Ultras Widzew

W ostatnim czasie na jednym z niemieckim stadionów pojawiły się barwy Widzewa Łódź, do całej sytuacji postanowili się odnieść sami zainteresowani.

 

Ultras Widzew:

Świat się skurczył, ludzie więcej podróżują, a co za tym idzie piłkarscy fanatycy pojawiają się na coraz to nowych, co raz bardziej odległych stadionach. Nie inaczej jest z fanami Widzewa.

Należy jednak pamiętać, że pewne zasady wciąż obowiązują i tak, jak na naszym stadionie dopuszczalne są poza oczywiście naszymi barwami , barwy naszych zgodowiczów i układowiczów tak i nasze barwy nie mogą się pojawiać na stadionach klubów, z którymi nie łączą nas żadne relacje, a tymbardziej na obiektach klubów, które są wrogo nastawione do tych z którymi posiadamy dobre kontakty. Jest to niedopuszczalne!

Niedawno miała miejsce sytuacja, gdzie nasze barwy pojawiły się na stadionie pewnego niemieckiego klubu z którym nie łączą nas żadne relacje, bez wiedzy i zgody osób decyzyjnych. Jest to niedopuszczalne i nie ma prawa się powtórzyć. Informujemy, że od osób, które to zbagatelizują w przyszłości, będą wyciągane surowe konsekwencje.

guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tor
Tor
2 miesięcy temu

a ze smyczą widzewa mogę się pojawić na innym stadionie?

SpodZegara
SpodZegara
2 miesięcy temu

Znowu johnson się sfrajerzył?

Remik Warta
Remik Warta
3 miesięcy temu

Sądziłem że chodzi o Beitar Jerozolima a tu taka niespodzianka 🙂

Konno
Konno
3 miesięcy temu

Jak uzyskać zgodę osób decyzyjnych?

Lupi Pollachi
Lupi Pollachi
3 miesięcy temu

Na meczu Brighton-Roma tez było 4 typów i jeden był w czapeczce Widzewa

Artykuł dotyczy ekip