Kibice Włocłavii bojkotują włocławski portal

Od jakiegoś czasu jedna z dziennikarek serwisu „Portal Włocławek”, Bogumiła O., umieszcza na stronie artykuły, które szkalują klub Włocłavia Włocławek. Kibice Włocłavii jasno sprzeciwili się tego typu działaniom i apelują o bojkotowanie włocławskiego portalu internetowego.

Głośno o dziennikarce było już dwa lata temu, otóż 19 lutego 2020 roku Bogumiła O. opublikowała artykuł o posłance Annie Gembickiej i karierze jej męża. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że po publikacji artykułu otrzymała maila zawierającego groźby.

 

Włocłavia Włocławek:

UWAGA !!! Kolejny już raz pseudodziennikarka Portal Włocławek nijaka Bogna O. umieszcza artykuł szkalujący Nasz klub. Współpracująca z naszym lokalnym rywalem redaktorka ma prawdopodobnie obsesję na punkcie Włocłavii i jak widać dotychczasowe leczenie, nie przynosi skutków. Każdy, kto ma polubiony i obserwowany profil Portal Włocławek, może pomóc niespełnionej redaktorce w leczeniu, przestając obserwować ich profil i zostawiając komentarz wspierający ją w leczeniu choroby.

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments