Kary od Komisji Dyscyplinarnej PZPN

W czwartek (17 marca) w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej PZPN. Na spotkaniu podjęto szereg decyzji.

1. Kara 5000 zł w zawieszeniu na 6 miesięcy dla Lecha Poznań za zachowanie kibiców tego klubu w związku z meczem Pucharu Polski z Zagłębiem Sosnowiec rozegranym w dniu 15 marca br.

2. Kara 1 meczu zakazu udziału zorganizowanych grup kibiców w meczach wyjazdowych w rozgrywkach I ligi w zawieszeniu na 6 miesięcy oraz kara dodatkowa 1000 zł dla Wisły Płock za zachowanie kibiców tego klubu w związku z meczem I ligi z Pogonią Siedlce rozegranym w dniu 12 marca br.

3. Kara 1000 zł dla GKS-u Katowice za zachowanie kibiców tego klubu w związku z meczem I ligi z MKS-em Kluczbork rozegranym w dniu 12 marca br.

4. Kara 1000 zł w zawieszeniu na 6 miesięcy dla MKS-u Kluczbork za uchybienia organizacyjne w związku z meczem I ligi z GKS-em Katowice rozegranym w dniu 12 marca br.

5. Kara 1000 zł dla Chrobrego Głogów za zachowanie kibiców tego klubu w związku z meczem I ligi z GKS-em Bełchatów rozegranym w dniu 12 marca br.

6. Kara 3000 zł w zawieszeniu na 6 miesięcy dla Arki Gdynia za zachowanie kibiców tego klubu w związku z meczem I ligi z Zagłębiem Sosnowiec rozegranym w dniu 11 marca br.

7. Kara 1000 zł dla Stali Stalowa Wola za zachowanie kibiców tego klubu w związku z meczem II ligi ze Stalą Mielec rozegranym w dniu 13 marca br.

8. Kara 1000 zł dla Stali Mielec za zachowanie kibiców tego klubu w związku z meczem II ligi ze Stalą Stalowa Wola rozegranym w dniu 13 marca br.

9. Kara 5000 zł dla Zagłębia Sosnowiec za zachowanie kibiców tego klubu w związku z meczem Pucharu Polski z Lechem Poznań rozegranym w dniu 15 marca br.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments