Milicyjnych absurdów ciąg dalszy 26 października 2021

Bez wątpienia żyjemy w dobie absurdów, które doświadczamy za sprawą między innymi służb mundurowych. Wielokrotnie słyszeliśmy o absurdalnych decyzjach smutnych panów uniemożliwiające, chociażby pojechanie na wyjazd.

Za sprawą fanatyka Miedzi Legnica dowiedzieliśmy się, że kibicom Arki Gdynia zamknięto sektor gości w Legnicy. Przyczyna? Smutni panowie podejrzewają, że gdynianie nie będą trzymać dystansu społecznego… Spotkanie Miedź – Arka odbędzie się 31 października o godzinie 12:40.

 

Tylko Miedź:

Właśnie policja poinformowała, że mecz Miedź – Arka bez udziału kibiców gości. Powód? Nie będą stali w odstępach.

ŁKS Łódź – Arka Gdynia 17.10.2021 | Fot. Pilot08

 

SKGA – Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki:

Po wczorajszym emocjonującym dniu musimy niestety przekazać złą informację wszystkim chętnym, którzy chcieli obejrzeć z sektora gości wyjazdowy mecz z Miedzią Legnica.

Na wniosek milicji obywatelskiej, oczywiście w trosce o nasze bezpieczeństwo, mecz pomiędzy Miedzią Legnica a Arką Gdynia odbędzie się bez kibiców gości.

Wszystko spowodowane jest nieprzestrzeganiem rzekomego „reżimu sanitarnego” 🤯

Osoby zapisane w punktach, mogą odbierać swoje pieniądze.

PIŁKA NOŻNA BEZ MILICJI!


Miedź Legnica – Arka Gdynia 31.10.2021

Relacja Miedzi Legnica:

Na dzisiejszym meczu z Arką z perspektywy Trybuny C piłkarzy wspiera około 500 kibiców. Gdyby nie działania „władzy wykonawczej”, mielibyśmy dziś w Legnicy swoiste kibicowskie święto. Policja nie wyraziła jednak zgody, na przyjazd Arki argumentując to tym, że kibice gości nie będą zachowywać odstępów na trybunie. Nie przeszkadzało im to gnieździć się w nabitych radiowozach pod stadionem. I tak oto mieliśmy mecz podwyższonego ryzyka bez udziału kibiców gości. W nawiązaniu do tej sytuacji w drugiej połowie meczu wywieszamy transparent NA KOMENDACH ZGINĘŁO WIĘCEJ LUDZI NIŻ NA STADIONACH. Suche fakty są takie, że w Polsce mamy KOMENDY PODWYŻSZONEGO RYZYKA, a nie mecze.

Za tydzień jedziemy do Łodzi bić się z Widzewem o lidera! Wszyscy na wyjazd!


Fot. miedzlegnica.eu