II turniej Ultras ASP 28.06.2014

W sobotę zorganizowaliśmy(Ultras ASP) turniej piłkarski dla ekip udzielających się w ultrasce. Nie był to turniej oficjalny. Zaproszonych zostało 10 ekip. Udział w turnieju wzięło 8 z nich: PK Banda, Sikornik, Trynek, Śródmieście, Obrońców Pokoju, Milenium, Szobiszowice oraz chłopaki z PG.EU.

W drugiej edycji turnieju ASP wygrała PK Banda, która wyszła z grupy z drugiego miejsca mając najlepszy bilans bramkowy. Z pierwszego miejsca w tej grupie wyszły Szobki, które jak zawsze były stawiane w roli faworytów. 3 miejsce w grupie B zajął obrońca tytułu Sikornik, który w ostatnim meczu przegrał rywalizację o wyjście z grupy z PK. 4 miejsce zajęli chłopaki z ŚR, którzy mimo braku szans wyjścia z grupy walczyli do samego końca.

W Grupie A pierwsze miejsce zajęło Obro, które także było stawiane w roli faworyta. Chłopaki z Trynku, którzy mimo ujemnego bilansu bramek(-1) wyszli z drugiego miejsca. 3 miejsce przypadło chłopakom tworzącym stronkę PG.EU, którzy do końca razem z Trynkiem walczyli o wyjście z grupy. Ostatnie miejsce zajęło Milenium, którzy mimo debiutu sprawili wiele problemu innym drużynom.

O finał zagrały pary:
Obro 3:8 PK
Trynek 3:8 Szobki

Bardzo zacięte były mecze o podium. W „małym” finale Obro wygrało 6:4 z Trynkiem.

Finał przyniósł jeszcze więcej emocji i walki. Mecz pomiędzy PK i Szobkami zakończył się wynikiem 4:4.
W karnych PK zapewniła sobie zwycięstwo.

Poza turniejem piłkarskich zorganizowaliśmy zawody w wyciskaniu sztangi.
2 i 3 miejsce zajęli chłopaki z Milenium. Pierwsze miejsce zajął M z wynikiem 170kg. Niestety zabrakło obciążenia, a wynik byłby jeszcze lepszy.

Wielkie dzięki dla wszystkich obecnych!
Wspólne zdjęcie po zakończonym turnieju:

relacja i zdjęcie: PiastGlwiice.eu

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments