I Turniej Fan Clubów Łódzkiego Klubu Sportowego 23.02.2013

Tydzień po turnieju osiedlowym odbył się I Turniej Fan Clubów Łódzkiego Klubu Sportowego. Jego gospodarzem był nasz konstantynowski FC. Wzięło w nim udział 10 mniej lub bardziej prężnie działających Fan Clubów: Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz, Włocławek, Uniejów, Poddębice, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Lutomiersk oraz wspomniany już wcześniej gospodarz imprezy – Konstantynów Łódzki. Przez cały czas trwania rozgrywek przez halę przewinęło się ponad 200 osób.

Rozgrywki rozpoczęły się w samo południe w hali Włókniarza Konstantynów, w której zawisły malowane transparenty każdego FC. Po kilku meczach było już jasne, które drużyny będą się liczyć w walce o najwyższy stopień podium. Rywalizacja była niezwykle zacięta, ponieważ z grup wychodziły tylko dwie najlepsze drużyny. Po tej fazie rozgrywek przyszedł czas na zrobienie wspólnego zdjęcia podczas którego odpalone zostały trzy race. Okazało się, iż zadymiły one tak mocno halę, że nieuniknionym było około dziesięciominutowe wietrzenie.

W półfinale zmierzyły się Aleksandrów z Poddębicami oraz Zgierz z Pabianicami. Po zaciętych meczach (zwycięzcę drugiego pojedynku wyłoniły dopiero rzuty karne) do finału awansował Aleksandrów i Zgierz. W meczu o 3 miejsce Pabianice pokonały po konkursie rzutów karnych Poddębice. Mecz finałowy zakończył się zwycięstwem Zgierza 2:0.

Warto wspomnieć, że w drużynie zwycięzców turnieju wystąpił dobrze nam wszystkim znany Grzesiu Krysiak, który mimo iż swoją karierę piłkarską skończył już dobrych kilka lat temu, to nadal może się pochwalić nienaganną sylwetką, kondycją oraz wysokimi umiejętnościami piłkarskimi.

Na zakończenie turnieju zwycięzcy otrzymali nagrody, które ufundował „Gruby” z Aleksandrowa, właściciel sklepu z odżywkami „Biceps”.

Z pewnością Pierwszy Turniej Fan Clubów ŁKS-u był imprezą niezwykle udaną. Jego organizatorom należą się zasłużone gratulacje. Miejmy nadzieję, że będzie to impreza cykliczna, w której z roku na rok będzie brało udział coraz więcej biało-czerwono-białych drużyn!

Zdjęcia:

Źródło oraz zdjęcia: lksfans.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments