I nieoficjalny Turniej Fanatyków ze Starego Polesia 26.07.2014

Wczoraj odbył się pierwszy nieoficjalny Turniej Fanatyków ŁKS-u ze Starego Polesia, poniżej publikujemy relację:

Jak sama nazwa wskazuje w turnieju tym nie mogli wystąpić wszyscy – tym razem możliwością udziału w osiedlowej rywalizacji postanowiliśmy wyróżnić wszystkie osoby aktywnie zaangażowane w działalność kibicowską Starego Polesia!

W ten sposób do zmagań sportowych przystąpiło 6 ekip podzielonych na 2 grupy. W aspekcie piłkarskim podium wyglądało następująco:
1. Ekipa Kopernika.
2. Kurczaki.
3. Ekipa Remontowa.

Rozgrywki piłkarskie stały na na prawdę bardzo wysokim poziomie, jednak tego dnia zdecydowanie najważniejsza była wspólna osiedlowa integracja ! Po za samymi meczami każdy z obecnych miał możliwość skosztowania dań serwowanych z grilla oraz morza złocistego trunku i innego rodzaju napojów. Nie mogło również zabraknąć ogromnej ilości odpalonej pirotechniki (w asyście 2 sztandarowych transparentów – SP i EK). Liczbę osób, które mogą pochwalić się obecnością na turnieju trzeba oszacować na około 100 Fanatyków!

Po turnieju miejsce miała milicyjna prowokacja stróżów „prawa”, którzy wylegitymowali wszystkich uczestników turnieju (bez względu na płeć czy wiek). Wśród powodów bezpodstawnych zatrzymań można było usłyszeć takie kwiatki jak „bo za to mi płacą” czy „bo nie lubimy piłki nożnej”…
Mimo wszystko turniej trzeba zaliczyć do udanych i należy się spodziewać kontynuacji tego typu osiedlowej integracji!

PS.: Dla wszystkich, którzy nie mieli możliwości wystąpić w turnieju mamy jednak dobrą informację – w okolicach końca wakacji planowany jest drugi, tym razem oficjalny turniej kibiców. Możliwość wzięcia w nim udziału będą mieli wszyscy kibice Łódzkiego Klubu Sportowego!

zdjęcia i relacja: Stare Polesie

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments