Górnik Zabrze – Widzew Łódź 03.12.2013

Poniżej przedstawiamy Wam relację kibiców Górnika, która pochodzi ze strony Roosevelta81.pl:

Mecz z Widzewem był wyjątkowy dla wszystkich kibiców z Roosevelta. Z okazji Barbórki została przez nas przygotowana specjalna oprawa. Mimo zimna i środka tygodnia, atmosfera na trybunach była gorąca.

Od początku prowadziliśmy doping na równym i niezłym poziomie. Mimo ograniczonej widowni i trudności z prezentowaniem opraw na modernizowanym stadionie, nasza Grupa Ultras po raz kolejny udowodniła, że różne przeciwności są jej niestraszne i potrafi przygotować bardzo ładną oprawę. Na sektorze pojawiła się czarna “sektorówka”, na której namalowany był górnik a po drugiej stronie śmierć. Nad i pod “sektorówką” pojawiły się dwa transparenty następującej treści: “IDĄC CO DZIEŃ DO ROBOTY” (u góry) “PATRZĄ ŚMIERCI PROSTO W OCZY” (na dole). Dodatkowo odpalone zostały czarne świece dymne, co razem dało bardzo fajny efekt.

Cała prezentacja oprawy odbyła się w momencie, kiedy Górnicy strzelili zwycięskiego gola. Po raz kolejny wiara do końca w zwycięstwo i głośny doping dały nam trzy punkty. Piłkarze odśpiewali w kółeczku “Cały świat już wie…”, a później były standardowe podziękowania w naszym kierunku za doping. Drużyna usłyszała z naszej strony okrzyki “w Chorzowie tylko zwycięstwo”, a także mogła przeczytać specjalnie przygotowany transparent “Derby dla Górnika!” WDŚ już w sobotę na obiekcie przy Cichej, ale niestety bez naszej obecności.

Górnik Zabrze:

zdjęcia: Fot. Igor
relacja: Roosevelta81.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments