Góral Żywiec – Polonia Bytom 31.07.2021

W ubiegłą sobotę w Żywcu świętowano 65-lecie powstania lokalnego klubu. Do Żywca zjechali się kibice Polonii Bytom w liczbie ok. 500 osób. Tego też dnia podczas meczu towarzyskiego po blisko 11 latach trwania układu przekształcono go w zgodę! Atmosferę meczu dopełniły aż cztery oprawy z pirotechniką. Zapraszamy do przeczytania relacji Górali oraz do obejrzenia galerii od Jozina!

 

Relacja wideo od Polonii Bytom:

 

Relacja Kibiców Górala Żywiec:

Jubileusz 65-lecia Górala Żywiec niestety już za nami… Nadszedł czas na krótkie podsumowanie tego co wydarzyło się w sobotę na stadionie Górala. Zachęcamy Was do przeczytania całej treści!
W sobotę podziękowaliśmy Panu Edwardowi Tomaszkowi za wszystkiego lata pracy oraz tworzenie historii Górala Żywiec. Pan Edward Tomaszek w Góralu był trenerem od 1980 roku! Dodatkowo za 30 lat pracy w naszym klubie podziękowania otrzymał masażysta Wojciech Ciurla. W barwach Polonii Bytom swój ostatni mecz rozegrał Marcin Lachowski, który pojawił się po zejściu z boiska w młynie.
Po 10 latach wspólnych wyjazdów, awantur, imprez i innych aktywności kibicowskich, przybiliśmy zgodę z Polonią Bytom– tak więc dzień 31 lipca 2021 r. jest oficjalnym dniem przybicia sztamy.
Z tego miejsca dzięki za liczne przybycie Polonii Bytom oraz naszych słowackich przyjaciół z Žiliny – DZIĘKI Bracia! ULTRAS ŽILINA, Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom!
Podczas sobotniego meczu zaprezentowaliśmy cztery oprawy ze sporą ilością pirotechniki. Jak przystało na urodziny i świętowanie ważnych okazji, musiało palić się dużo świeczek!

Wolontariusze zbierali również środki finansowe na pomoc dla Weroniki Drobisz – Bazarek – Szansa Weroniki na normalne życie Fundusze zostały zasilone o 7257,40gr + 40 euro. Serdeczne dzięki dla WSZYSTKICH, którzy wsparli zbiórkę! Poniżej krótkie podziękowania od rodziców Weroniki:
”Chcemy bardzo podziękować Góralowi Żywiec za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki na leczenie Weroniki podczas Jubileuszu 65-lecia. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, ze fundusze na leczenie Weroniki zostały zasilone o 7257,40gr + 40 euro.
Chcemy również bardzo podziękować Polonii Bytom, którzy także bardzo mocno włączyli się w pomoc. JESTEŚCIE WSPANIALI”
Nie możemy zapomnieć o WSZYSTKICH dobrych ludziach, którzy pomogli nam w organizacji jubileuszu 65-lecia Klubu Sportowego Góral 1956 Żywiec – WIELKIE DZIĘKI.
Dziękujemy przybyłym gościom za wszystkie dobre słowa oraz upominki, które otrzymaliśmy. W organizacji technicznej kolejny raz mogliśmy liczyć na Miejskie Centrum Kultury oraz Piwiarnia Żywiecka – bez Was nie udałoby się tego wszystkiego ogarnąć!
Mamy nadzieje, że sobota 31 lipca 2021 roku zapadnie Wam na długo w pamięci!
NASZ GÓRAL NIGDY NIE ZGINIE!

 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments