GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie 29.02.2020

Niespełna 1500 kibiców obejrzało w sobotę na żywo mecz GKS-u Bełchatów z GKS-em Jastrzębie. Gospodarze uformowali około 220 młyn, na wyjście piłkarzy zaprezentowali również kolejną już na tym stadionie podwieszaną z dachu oprawę, która została dopełniona transparentem z hasłem „POKAŻCIE CHARAKTER, ZOSTAWCIE SERCE – NIE WYMAGAMY OD WAS NIC WIĘCEJ”.

Tego dnia na sektorze gości zasiadło 168 kibiców z Jastrzębia, płot ozdabiała spora ilość flag, goście przez całe spotkanie prowadzili głośny doping.

 

Bełchatowianie:

Za nami ciężka przerwa zimowa, spędzona w niepewności, czy w ogóle przystąpimy wiosną do rozgrywek. Ostatecznie wystartowaliśmy – choć na razie brak jakichkolwiek perspektyw, wskazujących na poprawę sytuacji finansowej w GKS-ie. Pierwszym naszym rywalem przy S3 w tym roku była drużyna naszego imiennika z Jastrzębia.

[art5]

 

Na meczu tym wystawiliśmy młyn, liczący około 220 osób, a na wyjście piłkarzy zaprezentowaliśmy kolejną już na naszym koncie podwieszaną z dachu oprawę. Przedstawiała ona podobizny zawodników naszej jedenastki, objętych w skupieniu przed meczem. Do tego malowany transparent z hasłem, świetnie oddającym nasze oczekiwania wobec zawodników górniczej drużyny: „POKAŻCIE CHARAKTER, ZOSTAWCIE SERCE – NIE WYMAGAMY OD WAS NIC WIĘCEJ”. Całość dopełniało kilkadziesiąt machajek.

[art5]

Przez cały mecz dopingujemy naszych zawodników -wychodziło to nam raz lepiej, raz gorzej, choć trzeba przyznać, że mieliśmy kilka dobrych momentów. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i zdobycie kolejnego oczka, które może okazać się bardzo przydatne do utrzymania się w lidze.

Kibice z Jastrzębia przybyli dwoma piętrowymi autobusami w około 150-170 osób, przez cały mecz prowadzili dobry doping.

 

GKS JASTRZĘBIE – od kibiców dla kibiców:

W Bełchatowie meldujemy się w 168 osób, drużyna dzięki za walkę!  

[art5]

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments