Fotorelacja z turnieju kibiców Falubazu

Oficjalna relacja z turnieju:

2 lutego odbył się kolejny turniej kibicowski którego organizatorami byli kibice Falubazu. Tym razem odbył się on w Kożuchowie, gdzie tamtejsze FC podjęło się wynajęcia hali, a także innych działań organizacyjnych. Dość późna godzina rozpoczęcia nie przeszkodziła w rozegraniu wszystkich zaplanowanych spotkań.

W turnieju wystąpiły drużyny Falubazu – FhZgredy, FhZG, West Side, FC Kożuchów, Sulechów Supporters, FC Świebodzin, a także zaproszone zespoły kibiców: Floty Świnoujście, Zagłębia Lubin oraz po raz drugi gościnnie Orląt Radzyń Podlaski. Kibice wszystkich przyjezdnych drużyn zaprezentowali się imponująco – biorąc pod uwagę fakt, że Flota i Orlęta miały do przejechania sporą ilość kilometrów (szczególnie goście z Radzynia Podlaskiego) oraz bardzo liczną grupę fanatyków Zagłębia Lubin.

Przez cały czas panowała wspaniała kibicowska atmosfera, nakręcana przez doping dla swoich drużyn który efektownie niósł się po hali. Wokół parkietu zawisły flagi Falubazu, Floty, Zagłębia i Orląt. Finał dostarczył szczególnej dawki emocji – zmierzyły się w nim drużyny z Lubina i Radzynia Podlaskiego. Dobra kondycja graczy pozwoliła na twardą walkę i emocjonujące widowisko. Szczególnie udzielił się wtedy typowo stadionowy klimat – cała hala dopingowała, a liczni fanatycy Zagłębia dominowali ze swoimi przyśpiewkami. Jednak trzeba zaznaczyć, że również Orlęta mogły liczyć na głośne wsparcie swoich fanatyków. Finał został rozstrzygnięty na korzyść Zagłębia Lubin. Trzecie miejsce zajęła drużyna FhZG. Jak wiadomo w przypadku takich turniejów, wyniki nie są najważniejsze – liczy się dobra zabawa i możliwość spotkania znajomych fanatyków, a tego nie zabrakło.

Po wyjściu z hali na jednego starszego fanatyka Falubazu, który tym dniu obchodził 40 urodziny, czekała niespodzianka w postaci transparentu i odpalonej pirotechniki. Następnie wszyscy udali się do jednego z lokali na dalszą integrację i zabawę.
Wszystkim zaproszonym drużynom należą się podziękowania za przybycie i stworzenie kibolskiej atmosfery!

F.

zdjęcia:

relacja i zdjęcia: Falubaz.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments