Fanatycy Ruchu odcinają się od Marcina Waszczuka

Ultrasi chorzowskiego Ruchu na facebookowym profilu opublikowali wpis dotyczący byłego wiceprezesa – Marcina Waszczuka (piastował to stanowisko od 7 lipca 2019 r., odwołany został po zaledwie trzech miesiącach), który na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy nie poczynił żadnych kroków w odbudowie klubu. Kibice Niebieskich definitywnie odcinają się od wyżej wymienionej osoby.

 

Ultras Niebiescy:

Niebiescy

Mieliśmy temat załatwić wewnętrznie, ale z tym „honorowym” typem się nie da. Jako wszystkie zorganizowane grupy kibicowskie na Ruchu chcieliśmy uświadomić osoby mniej poinformowane, polegające w większości na internetowych wiadomościach, że były wiceprezes naszego Klubu Marcin Waszczuk nie miał, nie ma i nigdy nie będzie miał z nami nic wspólnego. Jest to osoba niegodna zaufania, która notorycznie kłamie, manipuluje i próbuje się wybić na dzisiejszej dobrej aurze wokół Ruchu. Zwykły mitoman z wątpliwą przeszłością, który latał do Chin za nieswoje siano w poszukiwaniu sponsorów i nic nie załatwił.

Manifestacja kibiców Ruchu Chorzów ws. stadionu 05.09.2019 | Fot. Marcin Zarychta

 

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy nie zrobił NIC w kierunku odbudowy naszego Klubu. Nie miał wpływu na żadne kluczowe decyzje ani o rozpoczęciu ani o zakończeniu bojkotu. Nie był obecny przy najważniejszych rozmowach, w których brali udział przedstawiciele kibiców, akcjonariuszy i miasta. Odcinamy się od wszelkich działań podejmowanych przez tę osobę i stanowczo sprzeciwiamy się, żeby takie persony wycierały sobie gębę naszym Klubem, używały go do swoich gierek i lansowały się w necie na zbawcę Klubu. Ruch Chorzów jako klub nie ma nic wspólnego z Panem Waszczukiem, my tym bardziej. Przypominamy tylko, że „Pan Prezes” to fanatyk Ruchu, którego nie ma w żadnym systemie od x lat, nie miał ani biletu ani karnetu. Podobno nie pozwalała mu na to armia, ale na startowanie w wyborach w 2011 i 2015 w Dąbrowie już tak. Jego kontakty z gieksą, zrobienie flagi na własną rękę i zabranie jej mimo naszego zakazu do Bielska tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że to zwykły lanser i robi samowolkę. To tylko kilka faktów na temat tego dupnego, internetowego fanatyka. Temat uważamy za zakończony. Won

Robimy swoje. Razem po awans!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments