Elana Toruń – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 04.05.2016

Na wczorajszym meczu obie ekipy przygotowały oprawy, które urozmaiciła pirotechnika. Oprócz tego Elana przybiła układ z KKS-em Kalisz. Przypomnijmy, że jeszcze w październiku obie ekipy harcowały na bieżni podczas meczu Elana Toruń – KKS Kalisz 03.10.2015.

Poniżej relacje Ostrovii i KKS-u Kalisz.

Relacja kibiców Ostrovii:
Nas na najciekawszym meczu rundy 92 osoby, w tym 20 Kania Gostyń, 8 Górnik Konin. Dzięki za wsparcie! Bijemy rekordy prędkości przez policję z Kujawsko Pomorskiego prowadzą nas w mega licznej obstawie 40 km/h, w pierwszą stronę niecałe 200 km jedziemy ponad 5 h. Na sektor wchodzimy podczas przerwy w meczu, wchodzenie na sektor gości już szybko i sprawnie. Wieszamy 6 flag „Ostrovia z herbem” „Bażanty” „Ostrovia On Tour” „Najstarsza flagę Ostrovia” „Śp Mazi i Afro” oraz flagę „Gostyńscy fanatycy”. Prowadzimy regularny głośny doping, pod koniec meczu nasi młodzi Ultrasi robią oprawę „ULTRAS OSTROVIA” na która składała się sektorówka i trans. Odpalamy do tego race i świece dymne. Droga powrotna minęła nie co szybciej bo policjanci mieli nas dosyć i przyspieszyli do magicznej bariery 60 km/h:) Po powrocie do Ostrowa balujemy na mieście i umacniamy zgodę do białego rana.
Dzięki dla Elany za podrzucenie wody, w ten upał bardzo pomogła.
Kolejny rok i kolejny spadek więc wróciliśmy do 4 ligi i znowu wyjazdy na peryferie wielkopolski. Czar i magia fajnych wyjazdów do kibicowskich ekip prysnął i wracamy do buraczanej ligi. Oby piłkarze nie zadomowili się tam na długie lata.
Ostrovia On Tour!
Ps. Gratulacje dla Kani Gostyń z okazji awansu do 4 ligi i dla Górnika Konin z okazji wygrania 4 ligi:)

Relacja kibiców KKS Kalisz:
Na ten mecz wybieramy się w 39 osób wesprzeć Elanowców. Mamy ze sobą flagę AK. Ostrów, Gostyń i Konin przyjeżdżają spóźnieni w przerwie meczu w 92 osoby. Obie ekipy ultrasują.
Elana przez cały mecz z konkretnym dopingiem. Dziękujemy Elanowcom za pomeczową gościnę z której niektórzy do dzisiaj korzystali.

Od wczoraj czyli 4 czerwca KKS KALISZ I ELANĘ TORUŃ łączy układ.

Elana Toruń:

Ostrovia Ostrów Wielkopolski:

KKS Kalisz:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments