Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Polonia Warszawa 24.03.2018

Relacja kibiców Drwęcy:

Mecz z Polonią nie do końca możemy uznać za udany, do samego końca nie było wiadomo, gdzie się odbędzie, w Nowym Mieście Lubawskim czy też w Kurzętniku co przełożyło się na słabszą mobilizację w naszych szeregach (Decyzja o meczu zapadła na 3 dni przed nim).

Zbiórkę na mecz zorganizowaliśmy w Nowym Mieście i pochodem ruszamy do Kurzętnika w około 100os, na miejsce dojeżdżają jeszcze auta Olimpii, Legion Lidzbark i jeszcze sporo osób które nie zdążyli na zbiórkę co daje łączną liczbę 130/140 osób w młynie (w tym 52 OG, 4 Legion Lidzbark).

Ultrasi zaprezentowali oprawę składającą się z foli „Drwęca” oraz transem na płot „Nigdy nie zginie” całość dopełniamy stroboskopami oraz świecami dymnymi.

W sektorze gości zasiadło około +/- 30 Polonistów.

 

Relacja Polonii Warszawa:

Na pierwszy wyjazd w tym roku udajemy się transportem kołowym. Do końca nie było wiadomo czy sektor gości w Kurzętniku będzie czynny. Stawiamy się w 43 osoby, z czego 29 zasiadło w prowizorycznym sektorze gości, reszta na trybunie gospodarzy. Po końcowym gwizdku wszyscy razem dziękujemy piłkarzom za drugie zwycięstwo w tej rundzie.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments