Brzozovia Brzozów – Sanovia Lesko 23.06.2013

Na ostatni mecz w sezonie wybrało się 53 kibiców Sanovii Lesko. Miejscowi działacze od dłuższego czasu starali się jak mogli, aby utrudnić gościom obejrzenie tego spotkania (zamknięcie sektora gości, śmieszne pismo i apele do władz klubu, czy postawienie na nogi całej okolicznej psiarni).

Kibice Sanovii mieli tego dnia ze sobą sporo świecidełek wszelakiej postaci (50 rac, świece dymne, stroboskopy) oraz przygotowane 3 oprawy.

Pierwsza z nich skierowana w stronę zarządu z Brzozowa, oraz ich kibiców, a był to transparent o treści: „POSRANY ZARZĄD I POSRANI KIBICE, ZAORAĆ TEN STADION I POSTAWIĆ TU WIEJSKĄ ŚWIETLICĘ”.

Później przyszła pora na literki malowane na materiale „SANOVIA LESKO” również w asyście rac.

Gdy wszyscy wrócili do autokaru, są eskortowani na komendę, gdzie każdemu próbują wlepić mandat za zakłócanie porządku publicznego w wysokości 500zł, a tym którzy ich nie przyjmują wnioski do sądu. W trakcie wykonywania tych czynności, z zaskoczenia wyciągają z grupy 2 chłopaków zawijając ich na dołek.

Po powrocie do Leska na kilka chwil wszyscy rozchodzą się do domów. Przez zmierzchem zostaje zaprezentowana oprawa, której nie dane było przedstawić na meczu w Brzozowie.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments