Liga Mistrzów 07-08.03.2017 9 marca 2017

We wtorek i środę rozgrywane były rewanżowe spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zarówno na trybunach jak i na boisku wiele się działo. Poniżej prezentujemy jak pokazały się kibicowsko poszczególne ekipy.

Napoli – Real Madryt 07.03.2017:
To było prawdziwe święto w Neapolu, na 4 godziny przed meczem na stadionie było już obecnych ponad 10 tysięcy kibiców. Wraz z wyjściem piłkarzy gospodarze zaprezentowali okazałą oprawę. Na sektorach zajmowanym przez gospodarzy za bramkami pojawiły się sporych rozmiarów sektorówki. Pod jedną znalazł się transparent, który w polskim tłumaczeniu znaczy: Za tymi murami są tacy, którzy oddali swoje życie… Dzisiaj to jest walka, a nie tylko mecz.
Dodatkowo na innych sektorach pojawiła się kartoniada w barwach klubu z Neapolu.


Arsenal Londyn – Bayern Monachium 07.03.2017
Podczas meczu na stadionie pojawiło się kilka transparentów, które odnosiły się do zbyt dużych cen za bilety. Ich treści to między innymi: „Bez kibiców piłka nożna nie jest warta ani grosza” oraz „Chciwość nie zna granic”. Oprócz tego na stadionie w Londynie mało się działo.


Borussia Dortmund – Benfica Lizbona 08.03.2017
Na meczu pomiędzy BVB i drużyną z Lizbony na Signal Iduna Park trudno było znaleźć jakiekolwiek wolne miejsce. Kibice gospodarzy na wyjście piłkarzy przygotowali oprawę, która dotyczyła starych wydań niemieckich gazet poświęconych legendarnemu zwycięstwie zespołu nad Benfiką w grudniu 1963 roku z wynikiem 5:0. Całości dopełniał transparent o treści: „Rano gazety napiszą Borussia wygrała z Benfica”. Drużyna z Dortmundu wygrała 4:0 i zapewniła sobie tym wynikiem awans do kolejnej rundy rozgrywek.
FC Barcelona – PSG 08.03.2017