Awans Zawiszy świętowało około 10 tysięcy ludzi!

W niedzielę 9 czerwca, czyli dzień po awansie Zawiszy do ekstraklasy odbyła się w Bydgoszczy feta zorganizowana przez kiboli Wojowniczego Klubu Sportowego przy współudziale Urzędu Miasta z Panami Prezydentami Rafałem Bruskim i Janem Szopińskim na czele. Tuż po godzinie 18 z pod stadionu przy ulicy Gdańskiej ruszył wynajęty stary tramwaj o numerze Z, a na jego pokładzie piłkarze, sztab szkoleniowy i właściciele klubu. Całą szerokością ulicy asystowała tramwajowi około 3 tysięczna grupa kiboli.

Na całej trasie, prowadzonej główną ulicą Śródmieścia wiwatowało na cześć klubu kilka tysięcy ludzi, z których większość dołączała do pochodu. Po opuszczeniu tramwaju cała kolumna w asyście odpalonych rac ruszyła na Stary Rynek, gdzie na twórców sukcesu czekał już multum fanów.

Na podeście ustawionym na Rynku zameldowała się cała drużyna wraz z oficjelami i z tego miejsca przemawiała do zebranych. Część główna imprezy trwała około 2 godzin, a całe świętowanie zakończyło się nad ranem. W czasie trwania fety odpalono ponad 600 rac.

Na płycie Starego Rynku w tym dniu świętowało i cieszyło się z sukcesu Zawiszy około 10 tysięcy ludzi.

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/79d8b040c5_13.JPG[/img]

video:

relacja i zdjęcia: ZawiszaFans.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments