Centra Zacharzew – Górnik Konin 18.11.2017

Relacja Kibiców Górnika Konin:
W sektorze gości ponad 100 osób, w tym ok. 6 dyszek od nas, po pierwszej połowie zawijamy się do Nowych Skalmierzyc na mecz Pogoń – Ostrovia Ostrów!

Relacja Kibiców Ostrovii Ostrów:
Na ostatni mecz rundy jesiennej przyszło nam jechać do Nowych Skalmierzyc. Jednak dzięki pasującemu terminowi udało nam się zaliczyć dwa mecze w jeden dzień. O 12 w Ostrowie mecz z Centrą rozgrywał nasz układowicz z Konina, na którym oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Na tym spotkaniu prezentujemy wspólną oprawę – na płocie ląduje transparent „Bażanty – Łańcuchy” z herbami obu klubów, a na sektor wjeżdża folia z Badboyem w barwach oraz machajki. Do wszystkiego odpalone zostają race i ognie wrocławskie. Całość wyszła bardzo fajnie. W trakcie meczu wiszą również 2 nasze flagi (Bażanty, 1909) oraz 2 flagi Łańcuchów (HGK, Górnik On Tour). Po przerwie obie grupy opuszczają Ostrów i udają się do Nowych Skalmierzyc. Tam na wejściu drobne spięcia z mocno pospinanymi tego dnia szkiełami, ale na końcu i tak wszystko wychodzi na nasze i zasiadamy na nowej trybunie. Wieszamy te same flagi i cały mecz dopingujemy naszych piłkarzy.
Na obu meczach pojawiło się około 120 osób. Nas jak i Górnika po około 60 głów. Na naszym meczu dodatkowo wspiera nas 6 kibiców z Gostynia – dzięki.
Piłkarze kontynuują dobrą passę z końca jesieni i wygrywają z viceliderem 2:0 co umacnia nas w czubie tabeli i pozwala spokojniej czekać na piłkarską wiosnę. Na koniec dziękujemy im za wygraną i zawijamy do Ostrowa.