Sportowe Zagłębie apeluje do włodarzy IWT 6 sierpnia 2017

Na początku sierpnia informowaliśmy Was o tym, że finałowa gala Iron Warriors Team (IWT) ma być pokazana w ogólnopolskiej telewizji – chodzi tutaj konkretnie o stację TVN Turbo (czytaj więcej). Dzisiaj ekipa Sportowego Zagłębia odniosła się do wieści o transmisji w TVN:

W związku z informacją podaną przez włodarzy organizacji IWT odnośnie podpisania umowy z telewizją TVN stanowczo stwierdzamy ze takowe ustalenia nie były z nami konsultowane i stanowczo się im sprzeciwiamy, owszem w rozmowach z właścicielami IWT padały obietnice transmisji telewizyjnej jednak w całkowicie innej stacji. W związku z tym apelujemy do właścicieli organizacji IWT o wycofanie się z umowy telewizyjnej z TVN i pisemne potwierdzenie tego do najbliższego piątku. Jako Sportowe Zagłębie chcemy godnie reprezentować nasze miasto i region jednak w obecnej formie jest to wykluczone gdyż z telewizją TVN nigdy nie mieliśmy i nie chcemy mieć nic wspólnego.

Gala ma się odbyć 2 września, wystąpią: Fight Gym z Gdyni, ŁKS ŁÓDŹ BOKS, Sharke Team z Moskwy, Sportowe Zagłębie z Sosnowca, IMPERIUM BOXING z Wałbrzycha oraz Klub Sportowy Fux z Zabrza.

 

źródło: Sportowe Zagłębie