Nowa odsłona Stadionowych Oprawców 14 lipca 2017

Witamy na nowej stronie stworzonej przez kibiców i z myślą o kibicach. Prace nad ową stroną zaczęły się w lutym bieżącego roku, w wolnych chwilach strona była kodowana i stopniowo uzupełniana. Jest to już czwarta odsłona witryny stadionowioprawcy.net

Tym razem staraliśmy się wszystko ujednolicić z myślą o Was. Strona stała się bardziej przejrzysta także dla nas – adminów. Także mamy nadzieję, że Wam będzie się lepiej czytało, a nam redagowało.

Co się zmieniło? Oczywiście to co na pierwszy rzut oka widać, czyli praktycznie cała strona. Zostały informacje, które widnieją w serwisie od 5 lat.

Zakładka Ekipy:
Postanowiliśmy ujednolicić wszystkie informacje dotyczące danej ekipy. Całkowitym uzupełnieniem ekipy są:
– rok założenia
– barwy
– zgody
– kosy
– układy
– grupy
– zdjęcia ekip
– skrojone flagi
– sektor gości (adres, pojemność, rekordowa frekwencja, zdjęcia)
– grill
– ultras (nazwa grupy, data powstania, liczba członków, fan page)
– fan cluby
– linki (do oficjalnych stron kibicowskich danej ekipy)

Zakładka Ranking:

Wszystko zostało ujednolicone, jest bardziej czytelne. Tradycyjnie po wejściu w zakładkę znajduje się top 20 ekip wyjazdowych w Polsce. Oprócz tego istnieje podział na ligi oraz województwa. Obecnie w rankingu udział biorą wszystkie ekipy od Ekstraklasy do III lig włącznie. Każdy wyjazd może być opatrzony raportem meczowym oraz galerią jeżeli takowa znajduje się w naszym serwisie. Całość stanowi mapka, na której widnieją pinezki z wyjazdami oraz opisami tj. gospodarz, liczba km, liczba kibiców gości oraz punktacja za wyjazd.

Zdajemy sobie sprawę, że część informacji zawartych w dziale EKIPY może mijać się z prawdą, dlatego też prosimy Was o nadsyłanie nam korekt, czy pełnych informacji. Po weryfikacji informacje zostaną zaktualizowane. Planujemy informować Was o aktualizacjach co jakiś czas w formie newsów na stronie głównej. Informacje możecie podsyłać przez zakładkę kontakt.

Galerie:
Sam podział pozostał bez zmian: Ekstraklasa, Europuchary, I liga, II liga, III liga, niższe ligi, Puchar Polski, Reprezentacja i zagraniczne. Postanowiliśmy wprowadzić „portfolia” stąd też możecie się dowiedzieć więcej na temat naszych fotoreporterów oraz ich obszarze działania. Także jeżeli coś planujecie i chcecie, aby zdjęcia były opublikowane w naszym serwisie to odezwijcie się do konkretnego fotografa.

Oprawy:
Postanowiliśmy pozostać przy głosowaniu na oprawy. Cieszyły się zdecydowanie większym zainteresowaniem niż na początku prowadzenia tej zakładki. Całość wygląda o wiele lepiej i myślimy, że Wam przypadnie do gustu.

Podsumowując dziękujemy Wam, że jesteście z nami. Serwis tworzymy z pasji, a mając tak szerokie grono odbiorców dodajecie nam więcej zapału do tworzenia.

Pozdrawiamy,
Ekipa SO

źródło: stadionowioprawcy.net