Unia Tarnów – Wólczanka Wólka Pełkińska 09.06.2018 11 czerwca 2018

Kibice Unii Tarnów na mecz z Wólczanką wybrali się wspólnym pochodem ze zbiórki w Mościcach, ostatecznie na sektorze pojawia się około 150 osób. Pomimo mało atrakcyjnego rywala Ultrasi gospodarzy przygotowali na ten mecz oprawę. Pojawił się transparent „Urodzeni dla Unii”, sektorówka a całość dopełniły machajki w barwach.

 

Elita Tarnowa:

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej nikt nie przypuszczał, że pojedynek z tym rywalem wzbudzi największe emocje, ale taka właśnie jest piłka nożna – nieprzewidywalna. Sytuacja w tabeli spowodowała, że Unia musiała to spotkanie wygrać, gdyż znalazła się w strefie spadkowej. Na zbiórkę w Mościcach przychodzi około 100 osób i udajemy się na stadion ze śpiewem, rozpoczynając doping od początku spotkania.

Dołączają kolejne osoby i w młynie gromadzi się 150 osób, udaje się także chwilami poderwać do dopingu całą trybunę! Świetna atmosfera przez cały mecz, poniosła piłkarzy do ważnego zwycięstwa. Już do przerwy „Jaskółki” prowadziły 2-0, kontrolując spotkanie.

Po przerwie prezentujemy oprawę „Urodzeni dla Unii” z sektorówką z niemowlakiem, uzupełnioną białymi i niebieskimi machajkami. Po meczu dziękujemy piłkarzom za zwycięstwo 4-1 i motywujemy ich do kolejnej wygranej w ostatniej kolejce z Orlętami.

Po tym meczu wszystko się rozstrzygnie, dowiemy się, kto zachowa miejsce w III lidze. Kto nie był w sobotę w Jaskółczym Gnieździe ma czego żałować. Dzięki wszystkim za stworzenie dobrego klimatu, a piłkarzom za maksymalne zaangażowanie. Cała Unia zawsze razem! Gratulacje dla Najstarsi w Polsce za awans Resovii do II ligi, który przypieczętowali podczas meczu z KSZO!

 

zobacz również zdjęcia:

relacja: Elita Tarnowa

zdjęcia: Urasinski Images