KKS Kalisz – Motor Lublin 09.10.2021 11 października 2021

Za nami ciekawe spotkanie w rozgrywkach drugiej ligi, w którym KKS Kalisz podejmował Motor Lublin. Gospodarze urozmaicili widowisko choreografią, na którą składała się sektorówka „W Kaliszu tylko KKS”, flagi na kijach i pirotechnika. Nieproszeni Goście przybyli do Kalisza w 500 osób (jeden zakazowicz pod stadionem), w tym 170 kibiców Śląska Wrocław i 30 fanów Górnika Łęczna. Tego dnia debiut zaliczyła nowa flaga Motorowców – „Banda Motor”.

 

Relacja KKS-u Kalisz:

Kolejny ciekawy mecz za nami. Jak można było się spodziewać, tego dnia do sektora gości zawitała spora grupa kibiców przyjezdnych, którzy mruczą coś pod nosem przez większość spotkania. Fakt ten jednak nie zelektryzował u nas takiej liczby osób, jakiej można było się spodziewać. Przy okazji z tego miejsca gratulujemy działaczom naszego klubu tego, że swoimi działaniami przyczyniają się do coraz gorszej frekwencji na całym stadionie. Wieszamy 3 flagi i lecimy z dopingiem przez całe spotkanie.

W pierwszej połowie prezentujemy oprawę, na którą składała się sektorówka (W Kaliszu tylko KKS) machajki oraz race. Doping zarówno nasz, jak i gości momentami z wymianą uprzejmości. Na boisku najgorszy i najnudniejszy z możliwych z wyników, czyli bezbramkowy remis. Podziękowania za obecność dla delegacji Kotwicy oraz Widzewa. 

Relacja Motoru Lublin:

Ponad dwa lata przyszło nam czekać na kolejny wyjazd autokarowy (ostatni raz autokarami pojechaliśmy na mecz z Jutrzenką Giebułtów 21.09.2019). Tym razem padło na województwo wielkopolskie. Do Kalisza wyruszyliśmy w sile czterech autokarów i kilku aut. Na jednym z postojów dołączył do nas Górnik w sile jednego autokaru, a na kolejnym ekipa Śląska Wrocław.

Pod stadion docieramy pół godziny przed pierwszym gwizdkiem, jednak ostatnie osoby na sektorze pojawiają się dopiero w 30 minucie meczu i wtedy też ruszamy z dopingiem. Jeżeli chodzi o nasze śpiewy, to w pierwszej połowie stały one na bardzo dobrym poziomie, jednak w drugiej odsłonie spotkania słabły z każdą kolejną minutą. Nie zabrakło również wymiany uprzejmości z miejscowymi.

Na płocie pojawiło się 9 flag. Dwie fany naszych Braci ze Śląska, jedna flaga Górników, oraz – „Nieproszeni Goście”, „Stare ReKSy”, „Lubartów”, „Bełżyce”, „Rejowiec”, a także „Banda Motor”, która tego dnia zalicza debiut.

Gospodarze uformowali ok. 200-osobowy młyn i dopingowali całe spotkanie. W pierwszej połowie zaprezentowali oprawę, na którą składała się sektorówka, flagi na kij i race. Piłkarze po słabym meczu bezbramkowo remisują z miejscowym KKS-em. Droga powrotna do domu, podobnie jak trasa w pierwszą stronę przebiegła bardzo sprawnie. Na sektorze gości obecnych 500 osób (1 zakazowicz pod stadionem), w tym ok. 170 Śląsk i 30 Górnik – dziękujemy za wsparcie!
MOTOR ON TOUR!

 

Relacja Górnika Łęczna:

W dniu wczorajszym wspieramy Motor na wyjeździe do Kalisza w 30 osób. Mamy ze sobą jedną flagę.

 

zobacz również zdjęcia: