Elana Toruń – Widzew Łódź 06.10.2019 10 października 2019

Za nami mecz przyjaźni w Toruniu, podczas którego miejscowa Elana podejmowała drużynę Widzewa Łódź. Podczas spotkania gospodarze zaprezentowali oprawę, do której odpalili trochę pirotechniki, sympatycy Widzewa w Toruniu pojawili się w około 3 tysięcy głów.

 

Ultras Elana Toruń: 

Emocje po meczu z Widzewem już opadły, toteż czas na kilka słów od Nas. Oprawa na tym meczu nie należała do najbardziej spektakularnych, jednakże póki co mamy ograniczone pole manewru. Jesteśmy chyba jedyną ekipą w Polsce, która ma w regulaminie stadionu całkowity zakaz wnoszenia i prezentowania sektorówek. Staraliśmy się więc rozwiązać ten problem prezentując coś prostszego, chyba wszyscy zgodzą się, że efekt wyszedł całkiem przyjemnie dla oka.

Dziękujemy za pomoc zaangażowanym osobom, dziękujemy także za datki do puchy a przede wszystkim wzmożony ruch na naszym stanowisku z gadżetami. Udało nam się zebrać całkiem pokaźną sumkę, którą spożytkujemy oczywiście ku chwale Elany Toruń sławiąc Jej dobre imię!

A że działaność Ultras oraz zebrane przez Nas pieniądze to nie tylko oprawy, mieliście okazję przekonać się w trakcie niedzielnego spotkania. W drugiej połowie zadebiutowały cztery nowe flagi Elany, ufundowane w całości z pieniędzy, które trafiły do nas dzięki sprzedaży gadżetów. Pamiętajcie, bez Was nie ma Nas, tylko razem jesteśmy SIŁĄ!

Z kibicowskim pozdrowieniem
UET

 

Widzew Łódź:

 

zobacz również zdjęcia: