HOKEJ: Naprzód Janów – GKS Katowice 24.09.2017 26 września 2017

W minioną niedzielę Naprzód Janów podejmował na własnym lodowisku GKS Katowice. Gospodarze na mecz zorganizowali przemarsz, podczas spotkania nie zabrakło również głośnego dopingu oraz oprawy. Więcej w relacji gospodarzy.

 

Chacharski Janów:

Wczorajsze derby przeszyły już do historii. Mimo wielkiego zaangażowania zawodników, na tafli ponosimy porażkę. Trybuny to już Nasz Wspólna WygRaNa !!! Przed meczem organizujemy mega zbiórkę Nikiszowcu. Na zbiórce melduje się wiele dzielnic NK Bandy, Mysłowice, Siemce, Chorzów, Świony, chłopaki z Unii Oświęcim oraz UN. Wszyscy razem udajemy się na Jantor z głośnym śpiewem na ustach. Na rynku prezentujemy oprawę „deRby dla Naprzodu” przygotowaną przez chłopaków z NIkisza – szacunek Panowie ! Po prezentacji udajemy się na lodowisko. Szybkie wejście na hale, i lecimy z konkretnym dopingiem. Grupa UNJ na meczu prezentuje oprawę skierowaną do urzędu miasta Katowice. Doping podczas meczu stał na wysokim poziomie, bardzo często włączała się cała hala.

 

Niebieskie Katowice:

Ten weekend był dla nas bardzo udany! W sobotę na gali Spartan Fight swoją kolejną zawodową walkę stoczył nasz ziomek Krzysiu wygrywając na punkty! Gratulacje i mamy nadzieję że nie będziemy musieli długo czekać na kolejne walki!

Niedziela z kolei przyniosła nam najpierw upragnione od tak długiego czasu zwycięstwo Ruchu! Po tej informacji nie pozostało nam nic innego jak udanie się na zbiórkę na Nikiszu skąd przemarszem z dopingiem,piro i oprawa na rynku przedostaliśmy się pod Jantor. Nasz młyn tego dnia wyglądał dość solidnie a chłopaki z grupy UNJ przygotowali oprawę która idealnie pokazuje jaki miasto ma stosunek do Naprzodu! Śmiało możemy powiedzieć że te derby mimo niekorzystnego wyniku należały do nas!