Żółto-Niebieski Dzień Dziecka

Za nami Żółto-Niebieski Dzień Dziecka w Gdyni, gdzie Arkowcy przygotowali sporo atrakcji dla najmłodszych kibiców Arki. Podczas festynu największym powodzeniem cieszyło się malowanie transparentu pod nadzorem grupy Ultras Arka, który zostanie zaprezentowany na jednym z domowych meczy w sektorze rodzinnym.

 

Relacja kibiców Arki Gdynia:

Już od godzin porannych trwały przygotowania do naszego festynu żeby wyrobić się na planowane rozpoczęcie. Molo przystrojone w naszych barwach idealnie pasowało do panującego klimatu w dniu dzisiejszym, w końcu Klub Marzeń Miasta z Morza panował i był świetnie widoczny w centrum miasta! Na dzieciaków czekało mnóstwo gadżetów w loterii nagród, do której mogli przystąpić po zaliczeniu każdej zapewnionej przez nas atrakcji.

Do odwiedzenia i zaliczenia mieli między innymi: zamki dmuchane, boisko dmuchane, bramki celnościowe, piłkarskie rodeo, malowanie twarzy a także stacja ciesząca się największym powodzeniem czyli malowanie transparentu pod nadzorem grupy Ultras Arka. Zostanie on zaprezentowany na najbliższym domowym meczu w sektorze rodzinnym.

Nastepnie czekał dla wszystkich popcorn oraz cała strefa gastronomiczna razem ze strefą wypoczynkową dla mocniej zmęczonych dzieciaków oraz ich rodziców. Bardzo mocno w pomoc włączyły się dzieciaki z ZPS Gdynia oraz zawodnicy grup młodzieżowych Arki Gdynia pomagając przy każdej ze stacji!

 

Krótka relacja okiem kamery:

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie oraz osobom i firmom zaangażowanym w pomoc w stworzeniu tak dużej imprezy: Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki, Arka Gdynia SSA, Stowarzyszenie Inicjatywa Arka, Ultras Arka, ZSP Gdynia, Sklep FansHome, Wol-Art oraz Arka-TV!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments