Zmiana terminu derbów Łodzi

Od dłuższego czasu trwały dyskusje na temat daty tego spotkania. W klubie z al. Piłsudskiego chcieli grać w piątek wieczorem, ale bardzo utrudniało to czwartkowe spotkanie reprezentacji Polski kobiet w „Sercu Łodzi”. Mający decydujący głos Polsat liczył z kolei na termin sobotni i godzinę 12:40, na szczęście skutecznie został odwiedziony od tego pomysłu. Ostatecznie stanęło na niedzielnym popołudniu (24 października).

Jednocześnie zarząd Widzewa Łódź informuje, że podtrzymuje wyrażoną już wcześniej gotowość do wpuszczenia na mecz kibiców gości.

 

Oto wpis prezesa Widzewa na Twitterze:

[art5]

https://twitter.com/mateusz_drozdz/status/1445723873366925312

 

Ponadto oficjalny portal kibiców Widzewa – widzewtomy.net – sprostował informację, którą przekazał jakiś czas temu:

Prostujemy pierwotną informację – ponieważ Widzew przed rozpoczęciem sezonu otrzymał zgodę na organizację imprez masowych, decyzja o wpuszczeniu kibiców gości należy tylko i wyłącznie do organizatora, a nie do służb mundurowych, tak jak wcześniej napisaliśmy.

Więcej TUTAJ.


AKTUALIZACJA: 12.10.2021, 16:30

 

ŁKSFANS.pl:

DERBY!
Idziemy na derby. Tak, dobrze przeczytaliście. IDZIEMY NA DERBY!
Po raz pierwszy od długich 13 lat pojawimy się na kurniku przy Piłsudskiego. To było długich 13 lat, ale wreszcie tam wrócimy i zaprezentujemy to, z czego słynie kibolska szajka spod herbu Przeplatanki. Będziemy mogli przeżyć prawdziwe piłkarskie święto. Stanąć w sektorze gości naprzeciw gospodarzy, głośno i wyraźnie zaznaczyć kto rządzi w Łodzi. Derby to nie jest zwykły mecz…

Zasady przy zapisach są proste – stali wyjazdowicze mają pierwszeństwo. Liczy się 10 ostatnich wyjazdów (Odra, Sosnowiec, Bełchatów, Tychy (ostatnia kolejka), Tychy (pierwsza kolejka), Puszcza, Korona, Stomil, Miedz, Tychy – Widzew).
Zapisy ruszają jutro (środa, 13.10) o 18 i do 19 zapisać się mogą ci, którzy zaliczyli w ostatnim czasie przynajmniej 7 z 10 wyjazdów.
Od 19 do 20 ci, którzy byli na 3 do 7 delegacji, a po 21, jeżeli zostaną bilety, cała reszta. Emigracja i wyjazdowicze, którzy zjedli zęby na trybunach w latach 90. i 2000, a w ostatnim czasie nie było im dane jeździć na wyjazdy, również będą mieli możliwość zapisu na derby. Każdy z takich przypadków będzie uwzględniany indywidualnie. Wszystko będzie weryfikowane, bo pula biletów jest mocno ograniczona!

Koszt biletu to 100 zł, w cenie okazjonalna bluza i czapka. Zapisy w Sklepie Kibiców ŁKS.

ŁKS on Tour!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments