Zimowy Turniej Kibiców Widzewa o Puchar FCTM 22.02.2020

W minioną sobotę w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się pierwsza edycja Turnieju o Puchar FCTM, w której udział wzięły dwadzieścia dwie drużyny.

 

Widzew FC Tomaszów Mazowiecki:

W minioną sobotę (22.02.2020 r.) odbył się zimowy turniej kibiców Widzewa o puchar FCTM. W godzinach porannych został zorganizowany wspólny trening, w którym wzięło udział ok. 70 osób.

Do turnieju przystąpiły 22 drużyny składających się z 10 tomaszowskich oraz 12 przyjezdnych ekip. Tego dnia do Tomaszowa zawitały drużyny ze Strykowa, Końskich, Sieradza, Żyrardowa, Rawy Mazowieckiej, CSKA Moskwa, Ultras Niebiescy, Młoda Szajka, Wisła Kraków, Łodzi (Bałuty oraz Śródmieście), Wolborza, Będkowa oraz Piotrkowa Trybunalskiego.

Turniej został podzielony na 4 grupy, w których łącznie rozegrano 50 spotkań. Dwie najlepsze drużyny z poszczególnych grup przechodziły do ćwierćfinału i dalej była rozgrywana faza pucharowa. Ostatecznie na podium stanęły dwie drużyny z Tomaszowa oraz ekipa z Sieradza zajmując drugie miejsce czego bardzo gratulujemy. Cały turniej był wspierany przez ponad 500 osób.

Na ścianach i barierkach można było zaobserwować liczne transparenty oraz flagi m.in. Zakątek Zielona, SPL, Joszi, Ultras Tomaszów, Rawa Mazowiecka, Młody Tomaszów, Końskie, Będków, Piotrków, Kajo PDW, CSKA Moskwa, Stryków, PDW Barnej, UN Ultras, Śródmieście.

Po zakończonym turnieju została zorganizowana wspólna zabawa w okolicy gdzie zawodnicy oraz uczestnicy mogli integrować się do białego rana. Wszystkim drużynom i osobom zaangażowanym w turniej bardzo dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

TOMASZÓW MIASTEM WIDZEWA!

[art5]

Widzew Fan Club Sieradz:

W Tomaszowie Mazowieckim na turnieju jesteśmy obecni w ponad 30 osób z nami Widzew Fan Club Warta. Po ciężkich zmaganiach zajmujemy 2 miejsce przegrywając finał w karnych. Dzięki wielkie dla Tomaszowa za gościnę i zaproszenie !

Tomaszów Miasto Widzewa !
WIDZEW FAN CLUB SIERADZ’95 !

 

Widzew FC Końskie:

W sobotę piętnastu Koni obecnych w Tomaszowie Maz. na turnieju o Puchar FC TM. W grupie rywalizujemy z CSKA Moskwa, Młodą Szajką oraz z miejscowymi drużynami wchodząc do ćwierćfinału z drugiego miejsca. Po rzutach karnych odpadamy z FC Sieradz. Organizacyjnie jak zawsze i ze wszystkim do czego FCTM zdążył już przyzwyczaić – klasa ! TOMASZÓW MIASTEM WIDZEWA !

 

Ultras Niebiescy:

22 lutego korzystamy z zaproszenia Widzewiaków z Tomaszowa Mazowieckiego i w kilka fur udajemy się na turniej halowy. W grupie mierzymy się z Młodym Tomaszowem, Rawą, Wolbórzem, Krzyżowa i ZZ. Tego dnia nasze piłkarskie umiejętności nie stały na najwyższym poziomie i ku zaskoczeniu wszystkich nie wychodzimy z grupy. Na szczęście dla Nas sportowe zmagania nie były tego dnia najważniejsze. Po turnieju z innymi ekipami udajemy się do lokalu gdzie zabawa trwa do białego rana.

Dzięki FCTM za mega turniej i kozacką gościnę.

Ultras Tomaszów !!!

[art5]

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments