Zawisza Bydgoszcz – Stomil Olsztyn 19.04.2013

Zawisza Bydgoszcz ostatnimi czasy w bardzo dobrej formie. Co raz to można zobaczyć na ich trybunach choreografie. Wczoraj zaprezentowali trzy sektorówki. Jedna z nich to używany wcześniej pasiak, który zajmuje prawie całą trybunę. Drugą oprawą był również pasiak tyle, że w poziome pasy. Trzecią oprawą była dużo mniejsza sektorówka z hasłem „Livill’ la Vida ULTRA”. Do prezentacji tej drugiej użyto pirotechniki, która była odpalana bezpośrednio pod sektorówką, aby podświetlić napisy. Gospodarze oprócz „świecidełek” odpalają także świece dymne.

Zawisza wspierany był przez swoich braci z ŁKS’u Łódź. Na płocie zawisł transparent „ŁKS nigdy nie zginie” oraz „Pozdrowienia do więzienia.

Stomil wybrał się do Bydgoszczy autokarami. Mimo otrzymania puli tysiąca wejściówek wspólnie z Polonią Bydgoszcz udało im się wykorzystać niespełna połowę. Na sektorze gości melduje się ponad 500 głów. Kibice Stomilu przywieźli ze sobą białą sektorówkę na której widniał herb ich drużyny. Do jej prezentacji użyli kilku rac.

Zawisza Bydgoszcz:

Stomil Olsztyn:
[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/6b15ecbec3_24.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/9a135402f4_25.jpg" alt="" />

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/5383f7f15f_27.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/f25c3774b6_28.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/7c95ce75c6_29.JPG[/img]

zdjęcia: ZawiszaFans.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments