Zarząd Tarnovi nie chce kibiców na obiekcie!

Znane są już represje Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej wobec nieudolnego zabezpieczenia przez policję oraz ochronę meczu ostatniej kolejki Klasy Okręgowej pomiędzy Tarnovią i Wisłą Szczucin.

TOZPN orzekł:

1) karę bezwzględnego zakazu rozgrywania zawodów sportowych drużyny seniorów z udziałem publiczności na swoim obiekcie w charakterze gospodarza od 3.07.2014 r. do 31.12.2014 r.;

2) karę zakazu rozgrywania zawodów sportowych drużyn młodzieżowych z udziałem publiczności na swoim obiekcie w charakterze gospodarza 3.07.2014 r. do 31.12.2014 r. – karę zawiesza się na okres próby do 31.12.2014 r. (kara zostanie odwieszona w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zdarzenia naruszającego porządek lub bezpieczeństwo).

Oraz dodatkowo:

3) karę pieniężną w kwocie 1.000 zł z przeznaczeniem na cele charytatywne (MKS Tarnovia poinformuje pisemnie TOPZN o wybranej organizacji pożytku publicznego, która uzyskała wsparcie, przedkładając stosowny dowód księgowy potwierdzający wpłatę).

Jednak chyba najważniejsze jest to zdanie: „Wydział Dyscypliny przychylił się do prośby MKS Tarnovia o dobrowolne poddanie się karze aprobując przedłożoną propozycję.”

Niewątpliwe Zarząd Klubu po raz kolejny pokazał jak zależy mu na Tarnovii. Wyprzedaż zawodników, zakaz awansu do IV ligi, zrujnowanie obiektów, zakaz wstępu kibiców na mecz. Pora teraz na wprowadzenie odpłatności za użytkowanie strojów, szatni, murawy oraz wody dla zawodników.

Pełny raport z meczu Tarnovia Tarnów – Wisła Szczucin 21.06.2014 TUTAJ.

źródło: Tarnovia.Futbolowo.pl

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments