Zapowiedź wyjazdowa 21 kolejki Ekstraklasy

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 6 kwietnia, 13:30

Zgodnie z decyzją prezydenta Białegostoku, na wniosek miejscowego komendanta policji na 3 najbliższe mecze Jagiellonii Białystok nie będą wpuszczani kibice gości. Dotyczy to spotkań z Pogonią Szczecin, Wisłą Kraków i Lechem Poznań.

Korona Kielce – GKS Bełchatów 7 kwietnia, 14:30

Koszt wyjazdu autokarowego wynosi 60 złotych, własnym transportem 40 złotych!
W cenę wyjazdu wliczona jest okazjonalna pamiątka naszego klubu! W związku z ograniczoną liczbą upominkowych gadżetów prosimy o jak najszybsze zapisywanie się, aby dla nikogo ich nie zabrakło! W razie wyczerpania się upominków obowiązuje zasada 'kto pierwszy zapisany ten lepszy!’

Lech Poznań – Lechia Gdańsk 5 kwietnia, 20:45

Cena biletu wynosi 30 zł. „Tym razem nie organizujemy transportu zorganizowanego – transport we własnym zakresie.”

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 6 kwietnia, 18:00

Lubinianie wybierają się do stolicy, autokar + bilet – 100zł, sam bilet – 33zł

Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 kwietnia, 18:00

„Kibice „Górali” mobilizują się na piątkowy mecz z Ruchem. Mają do wykorzystania 400 biletów, a wyjazd do Chorzowa organizuje w Bielsku-Białej klub wraz ze stowarzyszeniem sympatyków. Całkowity koszt to 40 zł (20 zł bilet plus 20 zł przejazd autokarem).”

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 6 kwietnia, 15:45

„Koszt wyjazdu wynosi 80 zl (bilet na stadion + przejazd pociągiem specjalnym)”

Widzew Łódź – Polonia Warszawa 8 kwietnia, 18:30

Sektor gości na stadionie Widzewa jest zamknięty.

Wisła Kraków – Piast Gliwice 7 kwietnia, 17:15

„Koszt wyjazdu to 50zł (bilet + przejazd), Piast Gliwice przygotował specjalną zniżkę biletową dla wszystkich fanów, którzy wybierają się na spotkanie z Wisłą Kraków. W trakcie sprzedaży prowadzonej na mecz 22. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Lechem Poznań, kibice – za okazaniem w kasie biletu wyjazdowego na pojedynek z „Białą Gwiazdą” – otrzymają 30% rabat na zakup jednego biletu.”

„Ze względu na ogromne zainteresowanie wyjazdem do Krakowa, nie zamkniemy się w liczbie 500 biletów i będą domawiane dodatkowe wejściówki. To oznacza że każdy kto pójdzie się zapisać pojedzie na wyjazd, jednak apelujemy by nikt nie czekał na ostatnią chwilę i zrobił to jak najszybciej.”

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments