Zapowiedź 43 numeru TMK+

„TO MY KIBICE +” nr 1 (43) wiosna 2014

W sprzedaży pojawił się właśnie najnowszy numer kwartalnika „To My Kibice +”. Oto krótki przegląd tego, co ma dla Was do zaoferowania najnowsze wydanie „Plusa”:

GENOA STORY!


Kolejna po Milanie i Udinese historia ciekawej ekipy włoskiej! Tym razem przedstawiamy historię ruchu kibicowskiego na trybunach Genoa FC, od wczesnych lat siedemdziesiątych aż do dzisiaj. Artykuł ubarwia sporo archiwalnych fotek Genoa Ultras.

SEVILLA W MARIBORZE
Reportaż z głośnego meczu Ligi Europy NK Maribor – Sevilla FC. Dzięki relacji ze strony hiszpańskiej dowiadujemy się, co dokładnie zaszło po meczu na autostradzie i kto zaatakował hiszpańskich fanów!

HISZPAŃSKA SCENA KIBICOWSKA
Polecamy Wam ciekawy artykuł przybliżający realia i najważniejsze fakty z historii ruchu kibicowskiego w Hiszpanii. Autorem artykułu jest kumaty polski kibic mieszkający w Hiszpanii i udzielający się w jednej z tamtejszych ekip. Dzięki temu artykuł jest napisany kumatym językiem, a ekipy z Półwyspu Iberyjskiego ocenione zostały „polskim okiem”. Tekst zawiera dużo ciekawych faktów dotyczących m.in. chuliganki w Hiszpanii.

TUŻ ZA WSCHODNIĄ GRANICĄ
Polecamy Wam dwa wywiady z ekipami z Białorusi, z miast leżących dosłownie tuż za polską granicą. O ekipach tych jednak wiadomo w Polsce stosunkowo niewiele. Jest okazja zmienić ten stan rzeczy, za sprawą rozmów przeprowadzonych z kibicami DYNAMA BRZEŚĆ i NEMANU GRODNO.

MALAJSKIE KLIMATY KIBICOWSKIE
W Plusie dość często zaglądamy w bardzo egzotyczne zakątki świata, aby przybliżyć tamtejszy ruch kibicowski. Tym razem mamy dla Was artykuł na temat klimatów stadionowych w Malezji, gdzie od kilku lat rozwija się zainspirowany europejskimi trybunami ruch ultras!

„LA DOCE – PRAWDZIWA HISTORIA”
Czyli kolejny odcinek cyklu, w którym można bardzo dokładnie zapoznać się z historią najsłynniejszej południowoamerykańskiej grupy barra-bravas. Masa ciekawych faktów i zakulisowych ciekawostek. Lekturze nieodłącznie towarzyszy pytanie – czy to jeszcze kibicowanie, czy już tylko prywatne interesy i porachunki?

REPORTAŻE I INNE ARTYKUŁY:
Derby Lizbony
(wraz z towarzyszącym im felietonem „Grupy oficjalne, grupy nieformalne”), derby Rzymu, derby Werony, derby Aten, mecze Sampdoria-Lazio, Latina-Empoli, Lazio-Juventus, Livorno-Sassuolo, Fiorentina -Genoa. Nie trudno zauważyć, że tym razem w „Plusie” zdecydowanie przeważa scena włoska! W numerze znajdziesz także artykuł „Co słychać w Bretanii?” oraz garść klimatycznych fotek z awantur (Spartak Moskwa, AC Milan oraz mecz HSV Hamburg-Werder Brema).

„To My Kibice Plus” to przegląd zagranicznej sceny kibicowskiej w Twoich rękach!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments