Zapowiedź 172 numeru TMK

11 stycznia ukaże się 172 wydanie miesięcznika „To My Kibice”. Co w numerze? Sprawdź, co redakcja magazynu przygotowała dla czytelników tym razem:

Proponujemy Wam przede wszystkim obszerny reportaż z meczu Napoli-Legia, zarówno napisany, jak i sfotografowany specjalnie dla „TMK” przez naszych współpracowników, obecnych pod Wezuwiuszem w te gorące, choć grudniowe dni.

Ponadto w numerze:
13 dalszych reportaży z meczów grudniowych:
Lech Poznań – FC Basel
CF Os Belenenses – Lech Poznań
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Lech Poznań – Zagłębie Lubin
Wisła Kraków – Cracovia
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Korona Kielce – Lech Poznań
Korona Kielce – Legia Warszawa
Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Czarni Słupsk – Anwil Włocławek (kosz)
Stal Ostrów Wlkp. – Śląsk Wrocław (kosz)
Iskra Kielce – Vardar
Skopje (piłka ręczna)

„Polskie ekipy w europejskich pucharach” to niemal kompletna statystyka wyjazdów na mecze pucharowe w latach 1995-2015, opatrzona komentarzem, z najciekawszymi faktami i liczbami. Czy wiedzieliście, że niewiele ponad 20 polskich ekip miało zaszczyt pojechać za swoimi klubami na puchary? Albo czy potrafilibyście wymienić listę największych wyjazdów Polaków na puchary? Idealny temat do studiowania na zimowe wieczory, okraszony legendarnymi fotkami!

W styczniowym numerze „TMK” znajdziesz także dwa felietony oraz dwa wywiady z kibicami Siarki Tarnobrzeg i MKS Kluczbork.

„Siatkówka nie całkiem piknikowa” to przegląd najciekawszych zagranicznych hal siatkarskich, w których jak najbardziej kumate i sensowne ekipy robią dobrą atmosferę i nie tylko… Wiele z tych ekip znanych jest dobrze również z piłkarskich stadionów.

Zapraszamy do rubryki „Recenzje” na krótki przegląd nowości wydawniczych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Przedstawiamy Wam dwa pisemka polskie, dwa greckie oraz jedno angielskie.

Ponadto w numerze stałe rubryki:
„Liga pod lupą TMK”
„To & owo na bojowo”
Galeria fotek

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od kilkunastu lat niezmiennie w cenie 7,5 zł! (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments