Zapowiedź 155 numeru TMK

6 sierpnia światło dzienne ujrzy już 155 wydanie magazynu „To My Kibice”. Jak zwykle o tej porze roku łamy TMK wypełnia solidna dawka publicystyki i rozważań na tematy kibicowskie, a także reportaże z europejskich pucharów i podsumowania. Sprawdź, co znajdziesz na łamach najnowszego numeru miesięcznika:

14 reportaży z meczów ligowych, pucharowych, towarzyskich i turniejów:

Legia Warszawa – Saint Patrick`s Athletic
Nomme Kalju – Lech Poznań
FC Vaduz- Ruch Chorzów
Saint Patrick`s Athletic – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Panathinaikos Ateny
Hutnik Kraków – Dynamo Kijów
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wisłoka Dębica – Stal Nowa Dęba
II Międzypokoleniowe Spotkanie Kibiców Arki
Włókniarz Częstochowa – Unia Tarnów (żużel)
Turniej kibiców z okazji 50-lecia ROW Rybnik
I letni turniej Brygady Świętokrzyskiej – Kielce

W dziale „Wywiad TMK” przedstawiamy rozmowę z kibicami Zawiszy Bydgoszcz, których pytamy głównie o wojnę toczoną przez nich z prezesem klubu!

„Zaginione ekipy” to bardzo obszerny artykuł, w którym wspominamy ponad 80 ekip, które w ostatnich latach zawiesiły działalność, lub o których słuch już dawno zaginął! Każde województwo ma choć parę takich ekip – przypomnij sobie razem z nami, kto w Twoim regionie działał jeszcze jakiś czas temu i zniknął ze sceny…

Dział publicystyczny tworzą cztery felietony „Żyjemy przeszłością”, „Czas nie stoi”, „Damy radę po polsku” oraz „Żadne prawa i ustawy nie odbiorą nam zabawy?”. Najlepsze felietony kibicowskie znajdziesz na łamach naszego miesięcznika!

„Mundial Flash” to przegląd najciekawszych wydarzeń kibicowskich zakończonych Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii.

„Nowy sezon, nowe nadzieje” to artykuł, w którym typujemy najciekawsze kibicowsko mecze, którymi po reformie rozgrywek będzie można emocjonować się w nowym sezonie!

W numerze znajdziesz również dwa rankingi wyjazdowe za rundę wiosenną 2013/2014 – II i III ligi. Kto jeździł najlepiej na tych poziomach rozgrywek ligowych? Dowiesz się z lektury lipcowego wydania „TMK”.

W dziale „Mniejsze kluby” znajdziecie obszerny opis mniej znanej ekipki z Małopolski – Brzeziny Osiek. Artykuł ubarwiają fotki opraw kibiców Brzeziny, o bardzo wysokim jak na tą klasę rozgrywkową poziomie.

W cyklu „Z kart historii” przypominamy głośny mecz reprezentacji z 1998 roku Polska- Luksemburg, rozegrany w Warszawie, na którym doszło do awantur Koalicji z Triadą ALC.

W rubryce „Recenzje” obszernie przedstawiamy Wam najnowszą książkę dotyczącą sceny chuligańskiej w Anglii – „Ja kibic”.

Ponadto w numerze stałe rubryki:
– „Liga pod lupą TMK”
– „Żużel pod lupą TMK”
– „To & owo na bojowo”
– „To & owo Pacanowo”
– Galeria fotek

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od kilkunastu lat niezmiennie w cenie 7,5 zł! (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments